وظیفه اصلی بسیج رسانه ایجاد فضای امن در فضای مجازی است

فرمانده سپاه بقیه الله(عج) شیراز وظیفه اصلی بسیج اصحاب رسانه را ایجاد فضای امن در فضای مجازی جامعه عنوان کرد و گفت: بسیج رسانه یکی از رده‌ های کلیدی است و مطالبات جامعه را بدون شائبه‌ های سیاسی پیگیری می کند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از فارس، سرهنگ پاسدار حمیدرضا گرامی، فرمانده سپاه بقیه الله (عج) شیراز در جمع خبرنگاران و اعضای بسیج اصحاب رسانه استان فارس گفت: بسیج از سرچشمه زاینده انقلاب اسلامی نشات گرفته در قالب رده‌ های مقاومت اقدام به عضوگیری و فعالیت می‌کند که در این راستا همزمان با هفته دفاع مقدس بسیج رسانه‌ ای استان فارس برای نخستین بار در کشور با حمایت ‌های فرماندهی سپاه فجر استان فارس راه ‌اندازی شده است.

 

وی با گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس و فرارسیدن سالگرد شکست حصر آبادان در عملیات ثامن ‌الائمه (ع) افزود: بسیج رسانه ‌ای یکی از رده‌ های کلیدی و محوری بوده که در راستای تحقق فرامین امام راحل مبنی بر اینکه سلاح تبلیغات از سلاح جنگ برنده ‌تر است راه‌اندازی شده و به عنوان چشمان تیزبین و گوش‌ های شنوا بر اساس واقعیت‌ ها، مطالبات جامعه را بدون شائبه‌ های سیاسی پیگیری و دنبال می‌کند.

 

گرامی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران در طول 32 سال گذشته با محوریت ولایت و رهبری هر تهدیدی را به فرصت تبدیل کرده است، اذعان کرد: جنگ به خودی خود ویرانگر بوده اما جنگ دوران دفاع مقدس بر باورها و توانمندی‌ ها افزوده و به فرموده مقام معظم رهبری تاریخ این کشور را تغذیه کرده است.


فرمانده سپاه بقیة ‌الله شیراز با اشاره به حضور فیلمبرداران، عکاسان و خبرنگاران در ثبت لحظه‌ های تاریخی رزمندگان دوران دفاع مقدس ادامه داد: امروز رزمندگان اسلام در مقابل جنگ نرمی که حد و مرز آن مشخص نبوده قرار گرفته و در این راستا بسیج رسانه‌ ای رسالت خود را در مورد بیان حقایق و حفظ و انسجام جامعه در مقابله با جنگ روانی دشمن قرار داده است.


وی همچنین گفت: در آینده‌ ای نزدیک در یک فراخوان، شورای عالی بسیج رسانه‌ ای در قالب ایجاد اطاق فکر و تیم مشورتی بر اساس شناخت آسیب‌ های اجتماعی تشکیل می ‌شود.

 

پایان پیام/

کد خبر 69876

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =