ارتقای فرهنگ دینی در جامعه ضروری است

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تاکید بر ضرورت ارتقای فرهنگ دینی در جامعه، احیا و اشاعه فرهنگ و معارف اسلامی را مهم ترین برنامه تبلیغات اسلامی در این استان دانست.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام علی خادمی، مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان، امروز (5 مهر) در دیدار با فرماندار شهرستان الیگودرز، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی با هدایت نیروهای مؤمن و تشکل های مردمی، احیا و اشاعه فرهنگ و معارف اسلامی در راس فعالیت های خود قرار داده است.


وی با تاکید بر ضرورت ارتقای فرهنگ دینی در جامعه، افزود: اداره تبلیغات اسلامی لرستان در راستای تحقق این هدف گام های موثری برداشته است.


حجت الاسلام خادمی با اشاره به دسیسه های دشمنان در هجمه های فرهنگی و جنگ نرم، خاطرنشان کرد: مقابله با تبلیغات سوء و تهاجم فرهنگی دشمنان از دیگر برنامه های اساسی تبلیغات اسلامی این استان است.


مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان اظهار داشت: تلاش در رفع نیازهای فرهنگی طبقات مختلف جامعه به ویژه جوانان در جهت تقویت فرهنگی دینی جامعه و مبارزه با هجوم نرم دشمنان نظام اسلامی از دیگر برنامه های اداره کل تبلیغات اسلامی این استان است، که تاکنون در این راستا گام های بلند و موثری برداشته شده است.


حجت الاسلام خادمی با اذعان به اینکه فرهنگ و مذهب هویت مردم و جامعه را تشکیل می دهند، تاکید کرد: هر چه فرهنگ غنی تر و کامل تر باشد به همان میزان راهکارهای عملی برای اداره بهتر جامعه ارائه می شود.


مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان ضرورت همکاری کلیه نهاد ها در راستای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه، اظهار کرد: همکاری و هماهنگی سایر دستگاه ها با سازمان ها و نهادهای متولی فرهنگ جهت تقویت هویت جامعه اداره بهتر آن لازم و ضروری است.


سید مهدی وفایی مقدم، فرماندار شهرستان الیگودرز نیز در این دیدار با مثبت ارزیابی کردن فعالیت های تبلیغات اسلامی همکاری دستگاه های اجرایی با نهاد مقدس تبلیغات اسلامی را مورد تأکید قرار داد.


گفتنی است، در دیدار مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان با فرماندار شهرستان الیگودرز مسائل و مشکلات فرهنگی این شهرستان را مورد بررسی قرار گرفت.


پایان پیام/

کد خبر 69856

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =