تمدید مهلت شرکت در مسابقه پیامکی «کبوتر حرم» در گیلان

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از تمدید مهلت ارسال آثار پیامکی به مسابقه پیامک "کبوتر حرم" با محوریت امام رضا(ع) خبر داد.

قاسم مصفا، مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان این مطلب به خبرنگار شبستان گفت: مهلت ارسال پیام کوتاه برای شرکت در مسابقه پیامک، ادبی فرهنگ رضوی با عنوان "کبوتر حرم" تمدید شد.


وی با اشاره به اینکه این مسابقه همزمان با دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) برگزار می شود، تصریح کرد: مهلت شرکت در مسابقه "کبوتر حرم" تا پایان ساعت 24 روز جمعه (8 مهر) سال جاری تمدید شده است.


مصفا با اشاره به اینکه اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی در سطح استان، گسترش فعالیت های فرهنگی هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه اطهار به ویژه امام رضا(ع)و شناسایی و ارج نهادن به تولیدکنندگان و پدید آورندگان آثار برتر فرهنگی هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا(ع) از اهداف برگزاری این جشنواره است، تاکید کرد: استفاده از ظرفیت های متنوع آفرینش ها و کوتاه نویسی های ادبی با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی از دیگر اهداف جشنواره پیامک رضوی "کبوتر حرم"، است.

 

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه این جشنواره با موضوع پیامک ادبی رضوی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: تک بیت ها و جملات ادبی با موضوع حال و هوای عرفانی بارگاه و صحن و سرای حضرت امام رضا(ع)، تمثیل ها، رویا پردازی ها و صور خیال و سایر آرایه های ادبی در شعر و نثر و زندگی نامه، سفر تاریخی امام رضا(ع) به ایران، روایات و احادیث مرتبط با امام رضا(ع) با ذکر منبع روایات از محورهای این جشنواره پیامکی است.


مصفا با اشاره به اینکه از آغاز فراخوان مسابقه "کبوتر حرم" تاکنون شاهد استقبال گسترده پیامکی مردم هستیم، بیان کرد: علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره استانی، آثار پیامکی خود را در قالب محورهای ذکر شده به شماره پیامک 30008568 ارسال کنند.

وی ادامه داد: بعد از پایان مهلت ارسال به مسابقه پیامک رضوی، به قید قرعه از میان تمامی پیامک های دریافتی قابل قبول، به هشت نفر جوایز نفیسی اهد شده و همچنین دو جایزه ویژه برای پیامک های گیلکی در نظر گرفته شده است.

 

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، خاطرنشان کرد: مراسم پایانی جشنواره و تجلیل از برگزیدگان، در نیمه اول مهر سال جاری با حضور مسئولان، نمایندگان دبیرخانه و برگزیدگان در رشت برگزار می شود.


وی اذعان کرد: مسابقه استانی پیامک رضوی با عنوان "کبوتر حرم" به همت روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزار شده است.
 

پایان پیام/

کد خبر 69848

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =