650 مقاله به همایش بین المللی گردشگری و توسعه پایدار رسیده است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با اشاره به اینکه 650 مقاله به همایش بین المللی گردشگری و توسعه پایدار رسیده است، گفت: اگر می خواهیم در حوزه گردشگری نو باشیم باید زمینه توسعه گردشگری را فراهم کنیم.

دکتر محمد رضایی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با اشاره به اینکه حضور سفیر لهستان و ایتالیا در همایش بین المللی گردشگری و توسعه پایدار حاضر خواهند بود، به خبرنگار شبستان گفت: همایش بین المللی گردشگری و توسعه پایدار با همکاری دانشگاه آزاد واحد مرودشت در این دانشگاه از ششم مهرماه به مدت 2 روز برگزار می شود.

 

وی با اشاره به اینکه اگر می خواهیم در حوزه گردشگری نو باشیم باید زمینه توسعه گردشگری را فراهم کنیم، افزود: از 650 مقاله رسیده به دبیرخانه این همایش، پس از بررسی با محوریت ایران تعداد 190 مقاله پذیرفته شد که از این تعداد 28 مقاله به صورت سخنرانی، 162 مقاله به صورت پوستر برای حاضران آماده شده است.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت فارس تاکید کرد: در این همایش 400 نفر حضور خواهند داشت که 21 نفر سخنران داخلی و خارجی در این مراسم به سخنرانی خواهند پرداخت که در این مراسم پیتر استون، معاون گردشگری دبیر کل سازمان جهانی گردشگری موسوم به uniwto سخنرانی می کنند.

 

پایان پیام/

کد خبر 69846

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =