وفاداری مردم به ملت در دوران 8 سال دفاع مقدس به اثبات رسید

فرمانده سپاه مینودشت گفت: دوران 8 سال دفاع مقدس یکی از مهم ترین و ملموس ترین دوران وفاداری این ملت به کشور است.

سرهنگ پاسدار خالقی، فرمانده سپاه مینودشت با گرامیداشت یاد و خاطره 8 سال دفاع مقدس به خبرنگار شبستان گفت: یکی از مهم ترین و ملموس ترین دوران وفاداری این ملت به کشور دوران 8 سال دفاع مقدس است.


وی با اشاره به گوشه هایی از لایه های پنهان جنگ، افزود: در جنگ تحمیلی تمام کشورهای بلوک غرب و شرق و کشورهای مرتجع غربی رژیم بعث عراق را پشتیبانی می کردند تا تمام توطئه ها، ترورها و تحریم ها را علیه انقلاب اسلامی عملیاتی کردند.

 

خالقی تصریح کرد: این انقلاب به برکت خون شهدا، رهبری پیامبر گونه امام راحل و مقام معظم رهبری روز به روز به عزت و عظمت ایران اسلامی می افزاید.


وی با اشاره به اینکه امروز دنیای استکبار ما را متهم به تروریست بودن می کند، خاطرنشان کرد: این ادعا در شرایطی است که ما خودمان قربانی تروریسم هستیم و در کشور ما بیش از 17 هزار زن و مرد و بچه قربانی تروریسم شده اند و بیش از 12 هزار نفر از این تعداد شهدا فقط به دست گروهک تروریستی منافقین به شهادت رسیدند.


خالقی از برگزاری نمایشگاه یاد یاران ویژه دفاع مقدس در شهرستان مینودشت خبرداد و گفت: این نمایشگاه ویژه دفاع مقدس در شهرستان مینودشت برپا شده است.


پایان پیام/

کد خبر 69843

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =