اعتقادات دینی ملت ایران، عامل اصلی پیروزی نظام جمهوری اسلامی است

امام جمعه زنجان با اشاره به موفقیت های نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف، گفت: اعتقادات دینی ملت ایران، عامل اصلی پیروزی نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان، آیت الله محمد تقی واعظی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در جلسه شورای اداری استان زنجان با اشاره به اینکه تمام ارکان و ارزش های نظام مبتنی بر قرآن و آموزه های دینی است، گفت: پیروزی نظام اسلامی در عرصه های مختلف نتیجه اعتقادات دینی ملت ایران و آموزه های اسلام، قرآن و عترت است.
 

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: با بهره گیری از این آموزه های الهی، ایران از زیر یوغ استکبار و استبداد آزاد شد و امروز به الگویی برای تمامی ملت های آزادیخواه جهان تبدیل شده است.

 

وی با بیان اینکه دیروز ملت ایران برای آزادی از بند اسارت و طاغوت تلاش کرد و امروز زمان تلاش برای عمران و سازندگی در کشور است، ادامه داد: تحقق این موضوع نیازمند همکاری تمامی مسئولان و مدیران در کنار یکدیگر است.

 

آیت الله واعظی با بیان اینکه اقتدار نیروهای مسلح نظام اسلامی ارتش های دنیا را به وحشت انداخته است، یادآورشد: امروز این نیروها به پیشرفته ترین سلاح های جنگی جهان منهی سلاح هسته ای دسترسی داشته و با آمادگی کامل در برابر هرگونه تهدید دشمن ایستاده اند.
 

وی، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را آماده ترین نیروهای جهان دانست و افزود: در کنار این آمادگی نیروهای مسلح، بخش اداری، اجرایی و عمرانی کشور نیز باید برای پیشرفت و توسعه نظام اسلامی با همدلی و هماهنگی تلاش و برنامه ریزی کرده و رشد و اعتلای نظام اسلامی را راس اهداف خود قرار دهند.


در ادامه این جلسه استاندار زنجان، ایستادگی، مقاومت، جانفشانی و ولایت مداری ملت مسلمان ایران را عاملی بسیار تاثیر گذار در روحیه دهی به جبهه های حق علیه باطل دانست و خاطر نشان کرد: ایثار، فداکاری، شهادت و شهادت طلبی در این جنگ معنا یافت و همه تهدید ها در این مقاومت و ایستادگی به فرصت تبدیل شد.

 

رئوفی نژاد، تبیین معنای حقیقی مقاومت و ایثارگری در جهان را در دوران 8 سال دفاع مقدس دانست و اظهار کرد: مردم با هوشیاری و بهره گیری از رهنمودهای بنیان گذار کبیر انقلاب، تمامی تهدیدات موجود در زمان دفاع مقدس را به فرصت تبدیل کرده و از آن همان دوران، عصر سازندگی و پیشرفت نظام اسلامی را آغاز کردند.


استاندار زنجان با بیان اینکه بیداری اسلامی مسلمانان جهان حاصل و نتیجه ارزش های ایجاد شده در 8 سال دفاع مقدس نظام اسلامی است، گفت: امروز ملت های مسلمان جهان به تاسی از نظام اسلامی برخواسته و در برابر دیکتاتورها ایستاده اند.

 

وی حفظ استقلال و آزادی نظام اسلامی در هشت سال جنگ تحمیلی را مهم ترین عامل غلبه بر دشمنان دانست و یادآورشد: بسیاری از خلاقیت ها و ابتکار عمل هایی که در 8 سال دفاع مقدس برای پیشرفت و مقابله با تهاجمات دشمنان به کار گرفته شد، زمینه رشد و تعالی نظام اسلامی را ایجاد کرد.

 

پایان پیام/

کد خبر 69842

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =