ملت جوان با الهام گیری از آموزه های دینی در مقابل دشمن ایستادگی کردند

جانشین دانشگاه امام حسین(ع) گفت: ملت جوان با الهام گیری از آموزه های دینی و فرامین و ندای امام راحل و با فریاد الله اکبر در مقابل دشمن ایستادگی کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از استان گلستان، سردار شعبانی از فرماندهان سپاه دوران دفاع مقدس و جانشین دانشگاه امام حسین(ع) در جمع خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان، مسئولان و اقشار مختلف مردم در یادواره شهید گمنام و 65 شهید شهرستان مینودشت، گفت: زنده نگه داشتن یاد و نام خاطره شهدا از شعائر اسلامی، انقلابی و آرمانی ملت ماست و برگزاری یادواره ها نشان همت والای شما عزیزان است که در مسیر شهدا طی می کنید.


وی با اشاره به ایام دفاع مقدس، افزود: آن زمانی که دشمنان به تمامیت ارضی ما حمله کردند ملت جوان ما با الهام گیری از آموزه های دینی و فرامین و ندای امام راحل و با فریاد الله اکبر در مقابل دشمن ایستادگی کردند.


شعبانی تصریح کرد: عزت، اقتدار و سربلندی ملت ایران و جانفشانی و پایداری، الگوبرداری کشورهای منطقه و آزادی خواهان جهان از انقلاب اسلامی به برکت شهدا است و تا خدا هست شهدا هستند و اگر خدا فراموش شد شهدا هم فراموش خواهند شد.


وی با اشاره به بیداری ملت ها، گفت: اگر امروز جوان مصری به سفارت رژیم غاصب اسرائیل حمله می کند و از دیوار سفارت آمریکا بالا می رود و پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را آتش می زند از رزمندگان و جوانان بیدار دل و شهدای ما الگو گرفته است.


پایان پیام/

کد خبر 69836

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =