اجرای عملیات شبیه سازی کربلای 2 در خرم آباد

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اجرای عملیات شبیه سازی کربلای 2 در شهر خرم آباد، از استقبال گسترده مردمی از این برنامه خبر داد.

سرهنگ علی سیاهپوش، مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به خبرنگار شبستان گفت: طرح شبیه سازی عملیات ظفرمند 'کربلای 2' به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور نیروهای سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در خرم آباد اجرا شده است.


وی افزود: این طرح در قالب اجرای ماکت شبیه سازی شده عملیات کربلای دو و نمایشگاه معرفی هرچه بیشتر این عملیات در حال برگزاری است.

 

سرهنگ سیاهپوش با اشاره به اینکه سال گذشته طرح شبیه سازی عملیات کربلای چهار در خرم آباد اجرا شد، اظهار داشت: اجرای این عملیات شبیه سازی شده با استقبال گسترده و باشکوه مردم استان همراه بود که به همین دلیل امسال نیز عملیات شبیه سازی شده کربلای دو در استان اجرا شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: دراین عملیات شبیه سازی شده جمعی از نیروهای سپاه در قالب یک رزمایش عملیات کربلای دو را در مدت چهار شب به مرحله اجرا در خواهند آورد.


مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به استقبال عمومی از اجرای این طرح، بیان داشت: ماکت شبیه سازی شده عملیات کربلای دو در محوطه تفریحی زیباکنار (دریاچه کیو) شهر خرم آباد طراحی و اجرا شده است.

 

گفتنی است، عملیات غرورآفرین کربلای دو با رمز یا اباعبدالله الحسین(ع) در شهریورماه سا 65 در منطقه عملیاتی حاج عمران اجرا شد که در نتیجه این عملیات ارتفاعات و بخشی از جاده حاج عمران دربنده چومان مصطفی و گردکو از اشغال نیروهای بعث آزاد شد و بیش از سه هزار نیروی عراقی نیز اسیر شدند.

 

پایان پیام/

کد خبر 69834

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =