نفرات برتر سومین جشنواره سراسری عکس رضوی معرفی شدند

سومین جشنواره سراسری عکس رضوی با شرکت 380 عکاس از 31 استان و 77شهر کشور با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از آذربایجان شرقی، بر اساس رای هیئت داوران "جمشیدفرجوندفردا" از بیجار به عنوان نفر اول، "حمیدرضا مجیدی" از اراک به عنوان نفر دوم، "حامد نیرومند" از قوچان به عنوان نفر سوم،"نازلی عباسی" از اهواز به عنوان نفر چهارم، "زینب عربی" از بوشهر به عنوان نفر ششم، "سیدجلیل حسینی" از مشهد به عنوان نفر هفتم،"مسعود سلیمانی" از نیشابور به عنوان نفر هشتم، "فاطمه نباتی"از تبریز به عنوان نفر نهم و "امیرحسامی نژاد" از قم به عنوان نفر دهم شناخته شدند.


لازم به ذکر است هیات داوران اثری را به عنوان رتبه پنجم معرفی نکردند.


بر اساس این گزارش این جشنواره با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی و گسترش فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه معصومین به ویژه امام رضا (ع) برگزار شد.


به گزارش ستاد اطلاع رسانی سومین جشنواره سراسری عکس رضوی، همچنین گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا (ع) و کمک به انتشار گسترده این آثار از دیگر اهداف برگزاری جشنواره بود.


سومین جشنواره سراسری عکس رضوی با شرکت 380 عکاس از 31 استان و 77شهر کشور و با موضوع زیارت(آداب و فرهنگ زیارت )، حرم مطهر رضوی و آثار و ابینه هاو امام زادگان، وقف ، فرهنگ وقف، یاران و اصحاب حضرت امام رضا (ع)، جلوه های مشهدالرضا(ع)، زائران و مجاوران، شفایافتگان، شیفتگان و دلدادگان حضرت و جلوه‌های فرهنگ رضوی در خارج از کشو برگزار شد.


پایان پیام/

 

کد خبر 69810

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =