اجرای نمایش " گریه کن با چشمان بسته " در شهرستان خرمدره

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمدره از اجرای نمایش " گریه کن با چشمان بسته " به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

سعید آقاجانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمدره به خبرنگار شبستان از زنجان، گفت: نمایش گریه کن با چشمان بسته در هفته دفاع مقدس در فرهنگ سرای امام (ره) شهرستان خرمدره اجرا می شود.

 

وی افزود: در این نمایش هنرمندان شهرستان خرمدره، صحنه هایی از دوران دفاع مقدس را در قالب تئاتر به بازدید کنندگان نشان می دهند.

 

این مقام مسئول از برپایی نمایشگاه " شمیم دلدادگی " در طول هفته دفاع مقدس در شهرستان خرمدره خبر داد و گفت: نمایشگاه شمیم دلدادگی با هدف آشنایی جوانان و نوجوانان با رشادت ها و جان فشانی های ایثارگران در طول 8 سال دفاع مقدس بر پا می شود.

 

وی عنوان کرد: در این نمایشگاه عکس ها و پوسترهای رزمندگان و ایثارگران در حین انجام عملیات جنگی ارائه شده که همه روزه تا پایان هفته دفاع مقدس در معرض دید عموم قرار گرفته است.

 

آقاجانی با بیان ضرورت آشنایی جوانان و نوجوانان با اهداف و آرمان های شهدا و ایثارگران، ابراز کرد: امروز آرامش و امنیت حاکم بر جامعه اسلامی را مدیون ایثارگری ها و فداکاری های شهدا و رزمندگان هستیم، و جوانان و نوجوانان باید با الگو قرار دادن شهدا راه و روش آنان را ادامه دهند.

 

وی عنوان کرد: با عمل به وصیت نامه شهدا و حفظ آرمان ها و ارزش های آنان باید رسالت سنگینی را که در قبال آنان بر دوش داریم به نحو احسن انجام دهیم.

 

پایان پیام/

کد خبر 69799

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =