انتصاب دکتر مروتی به عنوان رئیس کمیته بودجه فرهنگی دانشگاه‌های کشور

دکتر مروتی، رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، طی حکمی از سوی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم به عنوان رئیس کمیته بودجه فرهنگی دانشگاه‌های کشور منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اهواز، طی حکمی از سوی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات وفناوری، دکتر حسن مروتی، رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز به عنوان رئیس کمیته بودجه و تشکیلات فرهنگی اجتماعی دانشگاه‌های کشور منصوب شد.

 

در حکم صادر شده از سوی دکتر غلامرضا خواجه سروی، معاون وزیر علوم، تحقیقات وفناوری به دکترمروتی، آمده است: پیرو تاکیدات مقام عالی وزارت و توافقات به عمل آمده در نشست رؤسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور، مورخ (14 تیر1390) در دانشگاه پیام نور برای ارائه برنامه‌های عملیاتی برای اجرا در حوزه‌ فرهنگی دانشگاه‌ها، بدین وسیله ریاست کمیته بودجه و تشکیلات فرهنگی اجتماعی دانشگاه‌های به جنابعالی محول می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، لازم به ذکر است، بر اساس احکام مشابهی از سوی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دیگر اعضای این کمیته منصوب شده‌اند.

 

بر همین اساس، دکتر دارا، مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم به عنوان دبیر کمیته منصوب شده و دکتر عباس کتابی از دانشگاه کاشان، دکتر حسین محبی از تحصیلات تکمیلی کرمان، دکتر میرگرامی از دانشگاه شهید باهنر کرمان، دکتر مسعود صدری نسب از دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، دکتر احمد احمدپور از دانشگاه مازندران، دکتر عبدالله حاتم زاده از دانشگاه گیلان و دکتر احمد اکبری از دانشگاه سیستان و بلوچستان به عنوان دیگر اعضای کمیته بودجه و تشکیلات فرهنگی اجتماعی دانشگاه‌های کشور تعیین و منصوب شده‌اند.

 

پایان پیام/

کد خبر 69779

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =