راه اندازی رادیو «حقیقت» در کربلا

رادیو «حقیقت» به منظور رساندن پیام ابا عبدالله الحسین(ع) و ارزش های حسینی(ع) در کربلا راه اندازی شد

به گزارش خبرگزاری شبستان، محمد عاشور الخفاجی، مدیر اجرایی رادیو حقیقت در مصاحبه با خبرگزاری نون گفت: رادیو "حقیقت" بر روی موج 94.3 اف. ام برای انتشار اخبار مربوط به این شهر مقدس به ویژه حرم سید الشهدا و برادر بزرگوارشان اباالفضل عباس افتتاح شد و ما باید به عنوان رسانه اهمیت زیادی به رسانه و نقش آن در رساندن پیام صحرای کربلا و ارزش های حسینی بدهیم.
عاشور افزود: برنامه های این رادیو درحال حاضر به صورت آزمایشی و به مدت هشت ساعت در صبح و شب پخش می شود؛ به طوری که برنامه های آن صبح ها از ساعت نه تا 13 و عصرها از ساعت 16 تا 20 پخش می شود.
مدیر اجرایی این رایو خاطر نشان کرد: این رادیو پیش از افتتاح پروتکل های فرهنگی را با تعدادی از رادیوهای لبنانی به منظور تبادل تجربه ها و برنامه های رادیویی امضا کرد و این مسئله به این معناست که صدای کربلا از رادیوهای لبنانی کشوری دوست لبنان پخش خواهد شد.
وی ادامه داد: رادیو حقیقت برنامه ها و سریالهای درامی را دارد که به صورت مشترک با موسسه های رسانه ای کارآمد و باتجربه لبنان تولید می شود.
بنابرگزارش پایگاه خبری نون، عاشور امیدوارست که رادیو حقیقت از کربلا صدای کربلایی جدید برای رساندن صدای جاوید امام حسین(ع) و رساندن صدای دیگر از این شهر باشد.
شهر کربلا، شش رادیوی محلی دارد و رادیو حقیقت، هفتمین رادیوی این شهر خواهد بود.
پایان پیام/
 

کد خبر 69708

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =