تشدید نظارت دامپزشکی بندر آستارا در نوروز ۹۷

خبرگزاری شبستان: رییس شبکه دامپزشکی بندر آستارا از تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی این شهرستان در عید نوروز ۹۷ خبر داد.

بهرام پورضرب، رییس شبکه دامپزشکی بندر آستارا با بیان این مطلب به خبرنگار خبرگزاری شبستان در آستارا گفت: طرح تشدید نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی آستارا به منظور حفظ سلامت و امنیت غذایی شهروندان و مسافران اجرا می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه طرح تشدید نظارت و کنترل بهداشتی بر مراکز عرضه و فروش فرآورده های خام دامی شبکه دامپزشکی بندر آستارا از ۲۵ اسفند آغاز شده است، افزود: این طرح تا ۱۴ فروردین ۹۷ ادامه دارد.

 

رییس شبکه دامپزشکی بندر آستارا تصریح کرد: در قالب این طرح اکیپ‌های ثابت و سیار دامپزشکی بندر آستارا در دو نوبت صبح و بعدازظهر بر واحدهای توزیع و عرضه مرغ و ماهی، گوشت قرمز، رستوران‌ها، هتل‌ها، کبابی‌ها، چلوکبابی ها،قصابی‌ها، خودروهای ویژه حمل فرآورده‌های خام دامی و سایر اماکن فرآورده های دامی نظارت دقیق می‌کنند.

 

وی از شهروندان و مسافران نوروزی خواست مواد خام تهیه شده را از مراکز مجاز خریداری کرده و در هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضای آن و تأییدیه دامپزشکی دقت کنند.
 

پورضرب با بیان اینکه اکیپ ثابت شبکه دامپزشکی در ایام تعطیلات نوروزی در محل اداره مستقر است، گفت: شهروندان در شرایط مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با شماره تلفن ۰۱۳۴۴۸۳۷۶۹۵ و تلفن گویا ۱۵۱۲ به شبکه دامپزشکی بندر آستارا اطلاع دهند.

کد خبر 696674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha