«سینماپاتوق» میزبان ۳ فیلم سینمایی

خبرگزاری شبستان: برنامه فرهنگی «سینماپاتوق» که اواسط زمستان ۹۶ رسما آغاز به کار کرد در سال آینده قصد دارد فضای گسترده‌تری را در اختیار سینماگران قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، سازمان سینمایی حوزه هنری، کارگردانان فیلم‌های سینمایی «دایان»، «فیلشاه» و «نفس‌های آرام» در برنامه فرهنگی «سینماپاتوق» توانستند تازه‌ترین اثر خود را با حضور اهای رسانه رونمایی کنند و از نقد و نظرات‌شان بهره‌مند شوند. برنامه فرهنگی «سینماپاتوق» که اواسط زمستان 96 رسما آغاز به کار کرد در سال آینده نیز قصد دارد فضای گسترده‌تری را در اختیار سینماگران قرار دهد.

«سینماپاتوق» به منظور توسعه تعامل سینماگران، حمایت از فیلم‌سازان جوان و گسترش مراودات بین اهالی رسانه و هنرمندان و بسترسازی برای معرفی بهتر محصولات سینمای ایران زیر نظر روابط‌ عمومی و امور محافل سازمان سینمایی حوزه هنری ایجاد شده است.

به همین منظور این برنامه فرهنگی با هدف همکاری مطلوب با سینماگران پیش‌کسوت، همکاری با جوانانی که از ایده‌های نو در سینما استفاده می‌کنند و همچنین برقراری ارتباط صمیمانه‌تر بین اهالی رسانه با هنرمندان، سالن اکران «شهید آوینی» واقع در سازمان سینمایی حوزه هنری را در خدمت اهالی سینما قرار می‌دهد.

هنرمندانی که تمایل دارند تولیدات جدیدشان را برای تعدادی از خبرنگاران، منتقدان و سینماگران نمایش دهند، می‌توانند از امکان دارا بودن آخرین تجهیزات صدا و تصویر، بهره‌مند شوند. علاوه بر سالن شهید آوینی سالن بزرگ‌تری نیز برای این منظور در نظر گرفته شده است.

کد خبر 696651

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha