فعالیت  بیش از ۷۵۰۰ خادم افتخاری در  مسجد مقدس جمکران

خبرگزاری شبستان: مدیر مرکز خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران از خدمت‌رسانی شبانه‌روزی بیش از هفت هزار و ۵۰۰ خادم افتخاری برادر و خواهر در ایام نوروز در مسجد مقدس جمکران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم به نقل از مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، سید حسین موسوی رابطی با اشاره به آمادگی نیروهای افتخاری مسجد مقدس جمکران برای خدمت‌رسانی به زائران نوروزی این مکان مقدس اظهار داشت: با عنایت الهی و لطف امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) بیش از چهار هزار خادم افتخاری و تشرفی در بخش آقایان و بیش از سه هزار و ۵۰۰ خادم افتخاری و تشرفی خواهران برای ایام نوروز آماده هستند.

 

وی افزود: این خادمان از ۲۸ اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروزی به مدت ۱۵ روز سازمان‌دهی شده‌اند و خدمات مختلف و متنوعی را به همراه دیگر خادمان این مکان مقدس به‌صورت شبانه‌روزی به زائران و مسافران نوروزی ارائه می‌دهند.

 

مدیر مرکز خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران با اشاره به فراخوان جذب نیروهای تشرفی برای خدمت افتخاری در ایام نوروز از طریق شبکه‌های اجتماعی، بیان کرد: این طرح با استقبال بسیار خوبی از سوی جوانان به‌ویژه بسیجیان، دانشجویان و دانش‌آموزان همراه شد و همه این علاقه‌مندان در واحدهای مختلف مسجد ازجمله دارالقرآن، آموزش و تربیت، تکریم زائر، روابط عمومی و دیگر بخش‌ها سازمان‌دهی شده‌اند.

 

موسوی رابطی با بیان اینکه رویکرد مرکز خادمین افتخاری برای جذب خادمان در رده‌های نوجوان، دانش‌آموز و دانشجو است، خاطرنشان کرد: از تمامی مشتاقان دعوت می‌شود برای خدمت افتخاری با این مرکز که مقابل در شماره پنج مسجد مقدس جمکران واقع‌شده ارتباط بگیرند یا با شماره تلفن ۳۷۲۵۴۴۵۱ با پیش‌شماره ۰۲۵ تماس حاصل کنند.

کد خبر 696518

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha