تاکید مدیرعامل گاز گلستان بربستن شیر اصلی گاز قبل از سفر

خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت گاز گلستان بر بستن شیر اصلی گاز قبل از سفر تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از گرگان و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز گلستان، صفرعلی جمال لیوانی، مدیرعامل شرکت گاز گلستان گفت: با توجه به اینکه در آستانه سال جدید قرار داریم و حجم مسافرت هم استانی های عزیز به میزان قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت بنابراین باید دقت شود درصورتی که به منظورمسافرت یا امر دیگری منزل را برای مدت طولانی ترک می کنید حتماً شیرهای وسایل گاز سوز و همچنین شیر اصلی گاز بعد از كنتور را ببندید.
 


وی با اشاره به اینکه بستن شیرگاز قبل از سفر، یکی از مهمترین عوامل پیشگیری از حوادث است، افزود: دقت داشته باشید با بستن شیرهای مصرف گاز، خطری منازل مورد نظر را تهدید نخواهد کرد و مشترکین عزیز می توانند در کمال آرامش به مسافرت خود ادامه دهند.
 


جمال لیوانی با بیان اینکه گاز طبیعی مایه آسایش و آرامش هموطنان است، تصریح کرد: رعایت نکات ایمنی و توجه به پیامها و توصیه های شرکت گاز، ضامن رفاه و آسایش شما بوده و بسیاربا اهمیت می باشد ضمن اینکه بی توجهی به آن خطرات ناگواری را به همراه دارد که غیرقابل جبران است.
 


مدیرعامل شرکت گاز گلستان در پایان ضمن آرزوی سالی پر خیرو برکت برای هموطنان عزیز، اظهار داشت: لازم است مشترکین گرامی به موارد اشاره شده توجه بیشتری داشته باشند تا انشاء ا...شاهد هیچگونه حادثه ای نباشیم و بتوانند تعطیلات نوروزی را در کنار کانون گرم خانواده بخوبی سپری نماینکنند.

 

 

کد خبر 696442

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha