توجه به علادم راهنمایی و دستور پلیس موجب کاهش آمار تصادف می شود

خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، با بیان اینکه در بحث ایمنی جاده‌ها وضعیت خوبی داریم، گفت: با توجه به علائم رانندگی و دستورپلیس شاهد نوروزی پرنشاط خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، رضا آریایی، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان،  شامگاه (26 اسفند) در جلسه کارگروه ایمنی راه‌های استان، گفت: هم اکنون استان لرستان در بحث ایمنی جاده‌های استان وضعیت خوبی دارد.

 

وی اظهار داشت: در روزهای گذشته اقدامات موثری از طرف دستگاه‌های اجرایی مربوطه در محورهای برون شهری و درون شهری انجام گرفته است.

 

آریایی، اظهار داشت: هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های اجرایی متولی انجام شد که امید است نوروز 97 کمترین تلفات انسانی و جراحات را در محورهای اصلی و فرعی استان شاهد باشیم.

 

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، با اشاره به مهمترین اقدامات کارگروه ایمنی راه‌ها تصریح کرد: روشنایی معابر طی چند روز گذشته در دستور کار قرار گرفته شد، همچنین راهداری استان روشنایی محورهای اصلی را ترمیم کرده است.

 

وی، اظهار کرد: نصب علائم در گاردریل‌ها، تمیز کردن تابلوها در محورهای ارتباطی، خط کشی محورهای اصلی بخصوص چهارخطه‌ها و جاده‌هایی که تازه آسفالت شده در دستور کار قرار گرفته و از چند روز پیش آغاز شده است.

 

آریایی، خاطرنشان کرد: در بحث ایمنی جاده‌ها وضعیت خوبی داریم و اقدامات مناسبی انجام گرفته هر چند ممکن است به مرحله استاندارد نرسیده باشیم.

 

 سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، گفت: امیدواریم با رعایت مسافران و رانندگانی که به استان سفر کرده و ادامه مسیر می‌دهند به قوانین و مقررات و توجه به تذکر پلیس و علائم رانندگی شاهد نوروزی پرنشاط توام با خاطرات خوش در استان باشیم.

کد خبر 696433

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha