پنج عضو حقیقی هیئت امنای بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) منصوب شدند

خبرگزاری شبستان: در اجرای بند ۷ ماده ۱۱ اساسنامه بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) پنج عضو حقیقی هیئت امنا این بنیاد منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی بنیاد امام رضا(ع)، طی حکمی ازسوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رییس هیئت امنای بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، آقایان علی اصغر کاراندیش مروستی، ابوذر ابراهیمی ترکمان، قاسم تقی زاده خامسی، سید محمد مجتبی حسینی و حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی به عنوان پنج عضو حقیقی هیئت امنا این بنیاد منصوب شدند.
 در ادامه این حکم آمده است:


"امید می رود با استعانت از خداوند متعال و همفکری و همکاری با سایر اعضای محترم هئات امناء و نیز بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود در جهت گسترش مناسبات فرهنگی با ملل و اقوام مختلف به ویژه مسامانان و ترویج فرهنگ، سیره و معارف رضوی موفق باشید.
سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی"


گفتنی است بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) دارای 11 عضو هیئت امنا مشتمل بر 5 عضو حقیقی و 6 عضو حقوقی است. اعضای حقوقی آن نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی(رئیس هیئت امنا)، استاندار خراسان رضوی، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور و همچنین مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) می باشند. 

کد خبر 696149

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha