انتخاب دبیر خبرگزاری شبستان در استان یزد به عنوان خبرنگار قابل تقدیر

خبرگزاری شبستان: در مراسمی با حضور امام جمعه یزد، دبیر خبرگزاری شبستان در استان یزد به عنوان خبرنگار قابل تقدیر انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یزد، در مراسمی که امروز (24 اسفند) به همت انجمن صنفی مدیران خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان یزد در دفتر امام جمعه یزد برگزار شد، سید ضیا میررحیمی دبیر استانی خبرگزاری شبستان در استان یزد به عنوان خبرنگار و رسانه قابل تقدیر استان انتخاب شد.

 

آیت الله محمد رضا ناصری، امام جمعه یزد در این مراسم گفت: رعایت اصل صداقت و آگاهی بخشی به مردم به عنوان امری اساسی است که خبرنگاران باید در جامعه ترویج دهند.

 

وی افزود: تعقل و تفکر به عنوان دو اصلی است که قرآن کریم نیز بر آن تاکید کرده است و به نوعی خبرنگاران نیز باید آنها را مد نظر قرار دهند تا مردم جامعه نیز آگاهی بخشی داشته باشند.

 

امام جمعه یزد بیان کرد: حضرت امام (ره) در زمان تبعید خود نیز بر آگاهی بخشی به مردم تاکید داشتند و از هیچ کسی بیم و هراسی نداشتند و بارها نیز بر ما تاکید داشتند که  مردم ما باید آگاه باشند تا هر حرفی را قبول نکنند.

 

در این مراسم حجت الاسلام سیدمحمد کاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد، حجت الاسلام سیدجواد سلیمانی بافقی امام جمعه بافق و حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه به عنوان ائمه جمعه برتر استان یزد در حوزه رسانه در سال ۹۶ معرفی و تجلیل شدند.

همچنین مصطفی سالاری، فرماندار شهرستان یزد نیز به عنوان فرماندار برتر سال ۹۶ در حوزه رسانه، احمد پهلوانیان، مدیرکل صدا و سیمای یزد و احمد شیرزاد مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان یزد نیز به عنوان مدیران برتر رسانه ای سال ۹۶ استان یزد تجلیل شد.

 

در بخش روابط عمومی‌های دولتی از محمدرضا قانع عزآبادی مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و محمد صادقیان مدیر سابق روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد تقدیر شد.

 

در بخش روابط عمومی‌های غیردولتی نیز از مهدی پیشکوهی پور مدیر روابط عمومی گروه پیشگامان کویر یزد و در بخش روابط عمومی فرمانداری‌ها از محمدسجاد کلمبو مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان یزد به عنوان روابط عمومی‌های برتر استان یزد در ارتباط با رسانه ها تقدیر شد.

 

در زمینه مطبوعات محلی نیز از محمدمسعود ارکان مدیر مسئول روزنامه پیمان یزد به عنوان رسانه برتر در بخش فرهنگی، جواد آذرنگار مدیرمسئول روزنامه بشارت نو، رسانه برتر در بخش سیاسی، مهدی عسگری کامران مدیرمسئول هفته نامه ندای یزد رسانه برتر در بخش فرهنگی و رضا سلطان زاده مدیرمسئول هفته نامه آیینه یزد رسانه برتر در بخش سرمقاله تجلیل شد.

 

در بخش خبرنگاران ورزشی از علی‌محمد قادریان خبرنگار ورزشی روزنامه پیمان یزد، امید حسین‌مرشدی خبرنگار و گوینده ورزشی صدا و سیمای یزد، علی ابوطالبی خبرنگار و گزارشگر ورزشی صدا و سیمای یزد به عنوان برترین های سال ۹۶ تجلیل شد.

 

همچنین در این مراسم از سید عبدالمجید قائم محمدی، داود پاک طینت و عباس ملازینلی که طی سه دوره مسئولیت مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد را بر عهده داشته‌اند، تجلیل به عمل آمد.

 

همچنین از تلاش‌های فرزاد فیضی مسئول واحد خبر و جانشین سابق مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد تجلیل شد.

 

در این نشست از ابوالفضل جعفری ندوشن رئیس سابق اداره مطبوعات و مریم موسوی کارشناس مسئول واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد نیز تجلیل شد.

کد خبر 696047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha