آماده باش ۲ هزار نفری برای استقبال از مسافران نوروزی در انزلی

خبرگزاری شبستان: فرماندار بندرانزلی از آماده باش ۲ هزار نفری برای استقبال از مسافران نوروزی در انزلی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری بندرانزلی، دکتر میرشمس مومنی زاده، فرماندار انزلی با اشاره به اینکه شهرستان بندرانزلی دارای ظرفیت ها و جاذبه های بسیار خوب گردشگری می باشد، گفت: معمولا بیشتر مسافرانی که در تعطیلات نوروز به استان گیلان سفر می کنند از این شهر ساحلی نیز بازدید می کنند.


وی با اشاره به اینکه همه دستگاه ها برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی در آماده باش کامل هستند، افزود: ۲ هزار نفر از عوامل دستگاه های اجرایی، خدماتی، امدادی، انتظامی و اداری در طول تعطیلات نوروز به شهروندان و مسافران خدمت رسانی خواهند کرد.


فرماندار بندرانزلی با بیان اینکه از یک ماه گذشته تاکنون در جلسات مختلف در این راستا برنامه ریزی کرده ایم، تصریح کرد: تسهیلات سفر در امور شهر به شهرداری و در روستا به بخشداری محول شده است.


مومنی زاده با تاکید بر اینکه کلیه مراکز بهداشتی، درمانی، امدادی، در آماده باش کامل هستند، اظهار کرد: همه مراکز گردشگری و تفریحی، پارک های ساحلی، طرح های سالمسازی و واحدهای گردشگری در این ایام پذیرای مسافران نوروزی خواهند بود.


وی ادامه داد: همچنین واحدهای اقامتی با هزار و ۵۲۰ اتاق و پنج هزار و ۳۰۰ تخت پذیرای این مسافران خواهد بود.


نماینده دولت در شهرستان با بیان اینکه جهت روانسازی ترافیک در تعطیلات نوروز طرح ویژه ترافیکی تدوین شده که به مرحله اجرا در خواهد آمد، بیان کرد: با توجه به ساحلی بودن شهرستان رزمایش مشترک امداد و نجات دریایی هم طی روز های گذشته برگزار شده تا چنانچه با حوادث دریایی مواجه شدیم تمرین لازم برای مقابله با این سوانح انجام شده باشد.


دکتر مومنی زاده همچنین توسعه فضای سبز، بازسازی مبلمان شهری، پاکسازی و نظافت ویژه شهر، روستاها و حاشیه راه ها و نظارت بر بازار و ترمینال ها را از دیگر اقدامات ستاد تسهیلات سفر در بندرانزلی برشمرد و افزود: این ایام در ادارات افراد کشیک فعال بوده و تیم منتخب بازرسی نیز در طول تعطیلات نوروز از سراسر شهرستان بازرسی و نظارت بعمل خواهند آورد.

 

کد خبر 695999

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha