۷۰ درصد موقفات آذربایجان شرقی دارای سند هستند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: نزدیک به ۷۰ درصد موقفات استان دارای سند رسمی هستند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از تبریز به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام علی مصائبی در کارگروه اوقاف و ثبت اسناد، ضمن تقدیر از زحمات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اظهار کرد: در نخستین جلسه این اداره کل با مدیرکل وقت اداره ثبت اسناد استان در سال ۸۷، بر سند دار شدن موقفات استان تأکید شد که در این جلسه پیش بینی می شد این امر تا ۲۵ سال دیگر محقق نشود.

وی افزود: اما با تلاش دوستان در اداره کل اسناد و املاک در عرض کمتر از شش سال گذشته اقدامات جهادی در استان صورت گرفته که این هجمه از اقدامات در طول زمانی کم قابل تقدیر است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از سند دار شدن نزدیک به ۷۰ درصد موقوفات استان خبر داد و گفت: در برخی از شهرستان ها بالای ۹۰ درصد موقفات سنددار شدن که این مهم، نشان دهنده کارهای بزرگ در اداره کل اسناد و املاک استان است که همکاری خوبی با اوقاف و امور خیریه استان داشتند.

وی همچنین ادامه داد: با ادامه این روند، امیدواریم سال آینده جشن اتمام سند دار شدن موقفات در آذربایجان شرقی گرفته شود تا با این جشن، پرونده سند دار املاک موقفه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بسته شود چرا که با وجود سند دار شدن این املاک برخی مسائل حقوقی کاهش پیدا می کند.

گفتنی است، در این مراسم مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از همکاران اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تقدیر و تشکر کرد.

کد خبر 692763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha