اسکان در مدارس فارس از مرز ۲۰۰ هزار نفرروز گذشت

خبرگزاری شبستان: قائم مقام ستاد اسکان آموزش و پرورش فارس گفت: با شروع بارندگی در شیراز و استان فارس شب گذشته شاهد ازدحام در ستادهای پذیرش مهمانان نوروزی آموزش و پرورش بودیم و اسکان در مدارس فارس از مرز ۲۰۰ هزار نفرروز گذشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، مهندس علی حق شناس، قائم مقام ستاد اسکان آموزش و پرورش فارس امروز (30اسفند) در حاشیه بازدید از مدارس محل اسکان فرهنگیان در شیراز با اشاره به بارندگی و حضور مهمانان نوروزی در مدارس، گفت: با شروع بارندگی در شیراز و استان فارس شب گذشته شاهد ازدحام در ستادهای پذیرش مهمانان نوروزی آموزش و پرورش بودیم و مسئولین پذیرش تا پاسی از شب در ستادهای اسکان حضور داشتند و هیچ متقاضی اسکان نبود که در مدارس اسکان داده نشود.

 

قائم مقام ستاد اسکان آموزش و پرورش فارس افزود: امسال سعی شده است تا با خرید تجهیزات مناسب از قبیل تلویزیون، یخچال و اجاق گاز و فرش خدمات بهتری نسبت به سال های قبل برای فرهنگیانی که از کلاس های درس برای اسکان استفاده می کنند، ایجاد شود.

 

حق شناس با اشاره به اینکه موضوع بهداشت و نظافت کلاس های محل اسکان نیز از جمله مسائلی هست که با حساسیت خاصی دنبال می شود، اظهار داشت: تیم های بازرسی در این خصوص تشکیل شده که تمامی محل های اسکان مورد بازدید قرار می گیرد.

 

قائم مقام ستاد اسکان آموزش و پرورش فارس همچنین از تشکیل اکیپ های سیار خدمات در نواحی چهارگانه شهر سیراز خبر داد و گفت: هر مدرسه ای که در این ایام دچار مشکل تاسیساتی شود بلافاصله این اکیپ ها حاضر و رفع نقص خواهند کرد.

 

حق شناس گفت: تا صبح روز دوشنبه ۳۰ فروردین بیش از ۷۴ هزار نفر در قالب 17 هزار خانواده و در مجموع بیش از 208 هزار نفر روز در مدارس و اماکن متعلق به آموزش و پرورش فارس اسکان داده شدند.

 

 

کد خبر 618061

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha