۸ هزار پارکینگ در خیابان‌ های منتهی به حرم مطهر احداث می شود

خبرگزاری شبستان:قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از احداث ٨ هزار پارکینگ در محدوده خیابان‌های منتهی به حرم مطهر با مشارکت آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد و به نقل از آستان نیوز، سید مرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در حاشیه جلسه شورای ترافیک حرم مطهر که با حضور شهردار مشهد و فرمانده انتظامی استان برگزار شد، گفت: مطالعات و کارشناسی‌های دقیقی برای افزایش رفاه حال زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام رضا(علیه السلام) انجام شده است و امیدواریم با احداث پارکینگ‌های جدید سطح رضایت عمومی را افزایش دهیم.

 

وی اظهارداشت: برای رفاه حال زائران بارگاه منور امام رضا(علیه السلام)، با مشارکت آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد ٨ هزار پارکینگ در محدوده خیابان‌های منتهی به حرم مطهر احداث خواهد شد و هدف ما این است که وقتی زائر به مشهد مقدس مشرف می‌شود تمام دغدغه‌اش زیارت و بهره‌مندی از فضای معنوی حرم مطهر باشد.

 

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در ادامه با اشاره به برگزاری چندین جلسه با شورای ترافیک مشهد مقدس درباره زیرگذر حرم مطهر رضوی بیان کرد: ظرفیت پارکینگ حرم مطهر محدود است و جوابگوی خیل عظیم زائران عزیز نیست و از سوی دیگر موضوع آلودگی هوا در این نقطه نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت که امیدواریم با مشارکت سایر دستگاه‌ها این معضل شود.

کد خبر 617640

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha