دستگاه قضا در ایام نوروز استعلام کاندیداها را پاسخ می دهد

خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: ثبت نام کاندیداهای شوراها از ۳۰ اسفند تا هفتم فروردین ماه است که برای ارائه خدمات به مراجعان، دستگاه قضا در این ایام به خصوص در ایام تعطیل کشیک فعال دارد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قزوین به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در نشست با دادستان های شهرستان های استان بیان کرد: ایام نوروز فرصت استراحت مردم است که باید به خوبی پاس داشته شود و امنیت مردم در این ایام باید با تدابیر لازم حفظ و حتی بیش از پیش تقویت شود.

 

وی ادامه داد: تجربیات سال های گذشته و همچنین دستورالعمل های ابلاغی قوه قضائیه، راهگشای بسیاری از مشکلات و انتظارات است.

 

دادستان عمومی و انقلاب قزوین اضافه کرد: موضوع مرخصی ایام نوروز زندانیان باید انجام شود ولی لازم است در اعطای این مرخصی به گونه ای عمل شود که ضمن رعایت قانون و عدالت، ضوابط و بخشنامه های ابلاغی و همچنین موارد قانونی هم در دستورالعمل ها لحاظ شود.

 

وی عنوان کرد: ایام نوروز فرصت استراحت عموم مردم است و در این میان ممکن است برخی بخواهند از این فضا برای تجاوز به عرصه های منابع طبیعی استفاده کنند که لازم است هشدارهای لازم به دستگاه های متولی در این زمینه داده شود.

 

حجت الاسلام صادقی نیارکی تصریح کرد: ثبت نام کاندیداهای شوراها از 30 اسفند تا هفتم فروردین ماه است که برای ارائه خدمات به مراجعان دستگاه قضا در این ایام به خصوص در ایام تعطیل کشیک فعال داشته و به ارائه خدمات می پردازد.

 

وی توضیح داد: اگرچه ایام نوروز برای تفریح و استراحت است ولی ما در دستگاه قضا این آرامش را باید کمتر داشته باشیم و با هوشیاری خویش و سرکشی و حضور شایسته بتوانیم بستر ایجاد امنیت و آرامش را در جامعه فراهم کنیم.

 

دادستان قزوین اعلام کرد: دستگاه قضا در ایام نوروز هم آمادگی لازم را برای ارائه خدمات دارد و تدابیر لازم و هماهنگی شایسته با دستگاه های امنیتی انجام شده است تا ایام نوروز را با آرامش و فضای مناسب تری در استان داشته باشیم.

 

وی یادآور شد: باید در ابعاد مختلف فضایی را در استان فراهم کنیم که علاوه بر هم استانی ها، میهمانانی که از استان گذر کرده و یا در استان حضور دارند، خاطرات شیرینی را از سفر به قزوین داشته باشند.

 

کد خبر 617605

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha