تمام مطالبي كه به اينجانب نسبت داده شده سراسر كذب است

خبرگزاری شبستان: جهانگیری با بیان این که تمام مطالبي كه به اينجانب نسبت داده شده سراسر كذب است، گفت: با شناسايي اينگونه مراكز كه هدفي جز تخريب دولت و رييس جمهور و نيز تشويش افكار عمومي ندارند، برخورد قاطع كنيد .

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، بدنبال انتشار خبري سراسر كذب در برخي از كانال هاي تلگرامي از جمله كانال هايي موسوم به "كانال تلگرامي سايبري عمار و كانال تلگرامي نه ده" با عنوان " جزييات سخنان تند منتسب به جهانگيري در جمع كارگزاران و حمله شديد وي به روحاني" و باز نشر وسيع آن در فضاي مجازي و شبكه هاي اجتماعي، معاون اول رييس جمهور ضمن تكذيب اين خبر سراسر دروغ، دستور شناسايي و برخورد قاطع با اينگونه مراكز كه هدفي جز تضعيف و تخريب دولت و رييس جمهور و نيز تشويش افكار عمومي ندارند را به وزير اطلاعات صادر كرد.

متن دستور دكتر اسحاق جهانگيري معاون اول رييس جمهور به شرح زير است:

" جناب آقاي دكتر علوي

وزير محترم اطلاعات

با سلام

تمام مطالبي كه به اينجانب نسبت داده شده سراسر كذب مي باشد. لطفاً‌ نسبت به شناسائي و برخورد قاطع با اينگونه مراكز كه هدفي جز تضعيف و تخريب دولت و رييس جمهور و نيز تشويش افكار عمومي ندارند، انجام دهيد و نتيجه را اعلام كنید.

رونوشت: جناب آقاي جعفري دولت آبادي، دادستان محترم تهران جهت اطلاع"

گفتني است اخيرا مخالفان دولت به راه اندازي عمليات و جنگ رواني گسترده عليه دولت اقدام كرده اند كه براي آگاهي بيشتر مردم شريف و هوشمند ايران به برخي از نكات قابل اهميت در اين باب اشاره مي شود:

1-زير سوال بردن و نفي دستاوردهاي ارزشمند داخلي و خارجي دولت با توسل به انواع شيوه هاي غيراخلاقي همچون جعل و انتشار گسترده اخبار كذب در دستور كار برخي از رسانه ها به ويژه در فضاي مجازي و شبكه هاي اجتماعي قرار گرفته است.

2- نگاهي اجمالي به سخنراني ها و عملكرد معاون اول محترم رئيس جمهور بيانگر دغدغه و توجه ويژه ايشان به حفظ يكپارچگي و كمك به ارتقاء سطح كارآمدي دولت است ضمن آنكه روابط كم نظير و صميمانه معاون اول محترم با رئيس محترم جمهوري بر كسي پوشيده نيست.

3- معاون اول محترم رئيس جمهور در دولت تدبير و اميد تاكنون درهيچ جلسه حزبي شركت نكرده و همچون رياست محترم جمهوري و ساير اعضاي دولت تمام همت و توان خود را صرف حل مشكلات و معضلات فراروي كشور و نظام به ويژه مشكلات اقتصادي از طريق اجرايي نمودن اقتصاد مقاومتي نموده اند.

4- بدون ترديد اين دست اقدامات ناشايست مصداق بارز عمليات رواني سازماندهي شده بوده و هدف اصلي آن ايجاد انشقاق و چند دستگي در اركان نظام و هم جهت با سياستها و خط تبليغي دشمنان نظام اسلامي و سرويس هاي اطلاعاتي بيگانه قابل ارزيابي است.

کد خبر 614832

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha