صورتهای مالی بنیاد رودکی بررسی و بودجه سال ۹۶ تصویب شد

خبرگزاری شبستان: بیست و سومین جلسه هیات امنای بنیاد فرهنگی هنری رودکی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تشکیل و پس از بررسی صورتهای مالی ، بودجه سال ۹۶ این بنیاد تصویب شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، این جلسه برای نخستین بار در دفتر محمدباقرنوبخت، معاون رییس جمهور و عضو هیات امنای بنیاد رودکی برگزار شدو مواردی چون گزارش عملکرد یکساله ، بررسی صورتهای مالی سال 94 و برنامه و بودجه سال 96 بنیاد فرهنگی هنری رودکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیات امنای بنیاد رودکی در ابتدای این جلسه ، با اشاره به مشغله کاری محمدباقر نوبخت رئیس سازمان  مدیریت و برنامه ریزی کشور خصوصا در این روزها که بوجه 96 در مجلس در دست بررسی است،  از حضور ایشان در  این جلسه قدردانی کرد.

 علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر هیات امناء بنیاد رودکی گزارشی از برنامه های هنری بنیاد ، خصوصا اقدامات صورت گرفته در حوزه دو ارکستر ، ملی و سمفونیک ارائه داد .

در ادامه علی اکبر صفی پور مدیرعامل بنیاد رودکی گزارشی از فعالیت های انجام شده بنیاد رودکی ، برنامه های هنری داخل کشور و اقدامات صورت گرفته در سطح بین المللی و فعالیت های ارکسترهای سمفونیک و ملی ایران ارایه داد.

همچنین  صفی پور در گزارش خود به طرح ایجاد مرکز تئاتر پایتخت در زمین ولنجک اشاره کرد.  

صالحی امیری هم در اين خصوص به موضوع کمبود سالن استاندارد موسیقی و تئاتر اشاره و ساخت مرکز فوق را در راستای توسعه سیاست افزایش سرانه مصرف فرهنگی ضروری دانست .  

سپس اعضای هیات امنا از زحمات و تلاش مدیرعامل ، هیات مدیره و کارکنان بنیاد رودکی قدردانی کردند.

همچنين بازرس قانونی بنیاد رودکی( نماینده سازمان حسابرسی) ، گزارشی از صورت های مالی سال 1394 بنیاد ارائه و اعلام کرد: حسب بررسی های صورت گرفته وضعیت مالی بنیاد رودکی در سال 94 مطلوب بوده است .

اعضاي هیات امنا پس از استماع گزارش بازرس قانونی خرسندی خود را اعلام و از اقدامات مفید در این زمینه قدردانی کردند؛ همچنین نوبخت ضمن قدردانی این موضوع را یک اتفاق مهم دانست.

در بیست و سومین جلسه هیات امنای بنیاد فرهنگی هنری رودکی، نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، صالحی امیری وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی، مرادخانی معاون هنری وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند. علی اصغر کار اندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرتضی کاظمی دیگر اعضای هیات امنای بنیاد رودکی بودند که در این نشست حاضر بودند.

همچنین اعضای هیات مدیره بنیاد و مدیران مرتبط در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و بنیاد رودکی از دیگر حاضران بیست و سومین جلسه هیات امنای بنیاد فرهنگی هنری رودکی بودند.

 

کد خبر 614807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha