جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر مورد تاکید قرار گرفت

خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: استاندار کرمانشاه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بر جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر و برخورد شدید با خرده فروشان مواد مخدر صنعتی و سنتی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر اسداله رازانی استاندار کرمانشاه یکشنبه(۱۵ اسفند) در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، گفت: دستگاه های اجرایی ذیربط موظف هستند برخورد شدید با این افراد داشته باشند تا چهره شهر برای ایام تعطیلات نوروزی چهره بهتری به خود بگیرد و این افراد مزاحمتی برای مسافرین نوروزی ایجاد نکنند.

 

وی گفت: کلیه دستگاه های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نسبت به جمع آوری، ساماندهی، اسکان و درمان معتادین متجاهر و خیابانی با استفاده از تمام ظرفیت های موجود استان وظیفه مهمی به عهده دارند.

 

استاندار کرمانشاه، اظهارکرد: باید در راستای جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر و برخورد شدید با خرده فروشان اقدام جدی صورت گیرد تا به هیچ عنوان این افراد مجال حضور در معابر و مکان های عمومی  را نداشته باشند و دستگاه های ذیربط موظف هستند که علاوه بر ساماندهی،  درمان این افراد نیز را مد نظر داشته باشند.

 

همچنین در این جلسه علی شمشیری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه، نیز گفت: اخیراً جلسه ای به ریاست وزیر محترم کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و با حضور اعضای ذیربط در محل وزارت کشور به منظور تاکید بر جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر در ایام تعطیلات نوروزی در سطح کشور برگزار شده است.

 

وی افزود: این جلسه در راستای اجرایی نمودن تصمیمات جلسه مذکور تشکیل شده است و استان کرمانشاه در زمینه جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر همواره جزء استان های برتر کشور قرار دارد.

 

شمشیری، ابراز کرد: در این جلسه با توجه به تاکید استاندار محترم تصمیمات خوبی برای جمع آوری این افراد و برخورد شدید با خرده فروشان مواد مخدر صنعتی و سنتی اتخاذ شد و دستگاه های اجرایی ذیربط موظف به جمع آوری و معرفی این افراد به مراجع قضایی به منظور برقراری نظم و امنیت بیشتر در سطح استان شدند.

 

 

کد خبر 614804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha