کسب ۲ جایزه ملی ایثار  توسط دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

خبرگزاری شبستان: ۲ دانشجو شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی کرج ، جایزه ملی ایثار را در جشنواره ملی ایثار از آن خود کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان در البرز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی کرج، ۲ دانشجو شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی کرج ، جایزه ملی ایثار را در جشنواره ملی ایثار از آن خود کردند.

 

در این جشنواره ملی که با هدف تقویت و ایجاد انگیزه و فراهم آوردن زمینه‌های پرورش و رشد استعدادهای علمی دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب شاهد و ایثارگر ممتاز، خلاق و نوآور و به منظور توسعه و تعمیق روحیه علم آموزی، تداوم ایفای نقش ایثارگران در عرصه دانش و فناوری و ارج نهادن به ممتازان شاهد و ایثارگر برگزار شد ؛ دو تن از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج موفق به کسب جایزه ایثار شدند.

 

فریبا پارسا منش درمقطع  دکتری روانشناسی و اعظم  یزدی گلی در مقطع  کارشناسی حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج ، جزء ۳۴ نفری بودند که در این جشنواره به عنوان برگزیده انتخاب شده و جایزه ملی ایثار را دریافت کردند.

 

سردار محسن انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص این برگزیدگان گفت: در راستای تقویت علمی و پژوهشی دانش آموزان ، دانشجویان و طلاب شاهد و ایثارگر سراسر کشور، از بین ۶۰ هزار ممتاز علمی و پژوهشی ۷۰ نفر انتخاب شدند و در این جشنوار به 34 نفر آنان جایزه ملی ایثار اهدا شد.

 

کد خبر 614751

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha