زن ماهدشتی، همسر و فرزندان خود را به قتل رساند

خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: یک زن ماهدشتی به دلیل اختلالات روحی دو فرزند و همسرش را به قتل رسانده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان در البرز، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان ، حاجی رضا شاکرمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اعلام وقوع سه فقره قتل عمدی در شهرستان کرج گفت: پس از گزارش مراجع انتظامی مبنی بر وقوع سه فقره قتل در یکی از مناطق ماهدشت، بازپرس کشیک قتل به محل اعزام شد.

 

وی افزود: در بررسی اولیه مشخص شد که قاتل زنی است که اقدام به قتل همسر و دو فرزند خود کرده است.

 

شاکرمی درباره انگیزه قاتل توضیح داد: وی در اظهارات اولیه خود اعلام کرد از دو ماه قبل متوجه شده به بیماری سرطان مبتلاست و برای اینکه فرزندانش بعد از مرگ وی سرگردان نباشند نقشه قتل اعضای خانواده خود را طراحی و اجرا کرده است.

 

وی افزود: متهم برای عملی کردن طرح خود، اقدام به خرید دو بسته قرص خواب‌آور از داروخانه تهیه کرده و پس از خوراندن آن به قربانیان، با ضربات چاقو آن‌ها را به قتل رسانده است.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز همچنین گفت که بر اساس بررسی‌های انجام شده قاتل دارای مشکلات روحی و روانی و افسردگی شدید بوده و پرونده وی جهت بررسی بیشتر به پزشکی قانونی کرج ارجاع شده تا در خصوص جنون و اختلالات روانی وی که منجر به ارتکاب این جنایت هولناک شده اظهار نظر کند.

 

 

کد خبر 614748

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha