نقش انقلاب اسلامی در ارتقاء عدالت بررسی می شود

خبرگزاری شبستان: کرسی ترویجی نقش انقلاب اسلامی در ارتقا عدالت براساس دیدگاه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) دوشنبه ۱۶ اسفندماه در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، گروه سیاست پژوهشکده نظام‌های اسلامی از گروه‌های علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، کرسی علمی ترویجی «نقش انقلاب اسلامی در ارتقاء عدالت بر اساس دیدگاه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی)»، را صبح دوشنبه، ۱۶ اسفندماه  با حضور صاحبنظران این حوزه در قم برگزار می‌کند.

در این کرسی علمی حجت الاسلام والمسلمین دکتر محسن مهاجرنیا، عضو هیات علمی گروه سیاست پژوهشگاه، به عنوان ارایه دهنده و حجج اسلام دکتر سید کاظم سیدباقری و دکتر قاسم ترخان به عنوان ناقد حضور دارند.

دبیری علمی این نشست نیز بر عهده حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدسجاد ایزدهی، مدیر گروه سیاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی است.

گفتنی است، کرسی علمی ترویجی «نقش انقلاب اسلامی در ارتقاء عدالت بر اساس حضرت دیدگاه آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مد ظله العالی)»، صبح دوشنبه، ۱۶ اسفندماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با حضور اساتید حوزه و دانشگاه، دانشجویان و دانش‌پژوهان در سالن فرهنگ پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به نشانی: قم، بلوار پانزده خرداد، خیابان شهید میثمی برگزار می شود.

کد خبر 614613

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha