مجموعه‌ فرهنگی سعدآباد پذیرای گردشگران نوروزی

خبرگزاری شبستان: مجموعه‌ فرهنگی سعدآباد در طول تعطیلات عید نوروز سال ۱۳۹۵ هر روز از ساعت ۹ تا ۱۹ پذیرای بازدید کنندگان و علاقه مندان تاریخ، هنر و میراث فرهنگی کشور است.

به گزارش خبرنگار گردشگری شبستان، مجموعه‌ فرهنگی سعدآباد در طول تعطیلات عید نوروز سال 1395 هر روز از ساعت 9 تا 19 پذیرای بازدید کنندگان و علاقه مندان تاریخ، هنر و میراث فرهنگی کشور است. و از کم تا دوازدهم فروردین همه‌ی روزها از ساعت 9 تا 19 فعال بوده و فروش بلیت تا ساعت 16:30 انجام می شود.

کاخ موزه های مجموعه در روز 29 اسفندماه جاری فعال هستند و روز یکشنبه یکم فروردین سال 1395 از ساعت 12 آغاز به کار می کند.

همچنین از یکم تا 12 فروردین در مجموعه فرهنگی،تاریخی سعدآّباد میزبان نمایشگاه و جشنواره نوروزی با برنامه های فرهنگی هنری ویژه، است.

این جشنواره در قالب غرفه هایی شامل برنامه های تفریحی و سرگرم کننده، موسیقی سنتی اقوام،برپایی نمایشگاه صنایع دستی و نمایشگاه سوغات استانهای مختلف کشور،برپایی سیاه چادر عشایر و برگزاری مسابقات ویژه کودکان با اهداء جوایز در محوطه باغ موزه تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود.

چاپ 200 هزار نسخه بروشور فارسی و انگلیسی، نصب بنرهای تبریک نوروزی و استقرار استندهای راهنمای بازدید در محل مناسب، فروش بلیت بصورت الکترونیک ساماندهی تابلوهای راهنمای مسیر در محوطه،پهن کردن سفره های هفت سین در تمامی موزه ها،گل آرایی محوطه باغ موزه و ساماندهی فضای سبز از جمله تسهیلاتی است که این مجموعه برای رفاه حال بازدیدکنندگان نوروزی تدارک دیده است.

کد خبر 531703

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha