بهره مندی ۷۵۵ روستای لرستان از نعمت گاز

خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت گازلرستان با بیان اینکه تا کنون ۷۵۵ روستای استان از نعمت گاز بهره مند شده اند، گفت: از این تعداد طرح گازرسانی به ۲۰۱ روستا در سال جاری به بهره برداری رسیده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز لرستان، حشمت اله شمس خرم آبادی، مدیرعامل شرکت گاز لرستان، افزود: در سال های اخیر ، گازرسانی به روستاها اولویت نخست شرکت گاز استان بوده بطوریکه در همین راستا طرح گازرسانی به بیش از 139 روستای استان سال گذشته به بهره برداری رسید.


وی اظهار داشت: جمعیت روستایی بهره مند از گاز استان نیز در حال حاضر 64 درصد می باشد که با وجود طرح های در حال اجرا این رقم در سال های آتی افزایش می یابد.


شمس خرم آبادی، عنوان کرد: علیرغم محدودیت منابع و سایر مشکلات موجود شرکت گاز لرستان در سال های اخیر عملکرد کم نظیری از داشته و توانسته طی سه سال منتهی به سال جاری 416 روستای استان را از نعمت گاز بهره مند نماید.


وی اظهار داشت: پارسال گازرسانی به شهرهای گراب و کوهنانی که بخاطر مشکلات اجرایی و عبور خط تغذیه گاز از مناطق سخت گذر، متوقف شده بود با تلاش فراوان به بهره برداری رسید.


مدیر عامل شرکت گاز لرستان گفت: در حال حاضر 23 شهر استان شامل 98 درصد جمعیت شهری، از نعمت گاز برخوردار هستند.


وی اظهار کرد: هم اکنون از مجموع دو هزار و 800 روستای استان تعداد یک هزار و 530 روستا جمعیت بالای 20خانوار دارد که می توان با توجه به شرایط واگذاری قانونی ، یکهزار و 200 روستا را به شبکه گازرسانی متصل کرد.

کد خبر 531688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha