معرفی نمایش های فروردین/ پیام نوروزی رییس تئاتر شهر 

خبرگزاری شبستان: پریسا مقتدی رییس مجموعه تئاتر شهر با انتشار پیامی فرا رسیدن سال نو را به تماشاگران و هنرمندان تئاتر تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در پیام پریسا مقتدی آمده است:

 

«سال نو و بهار نو، فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن است.

سال نو و بهار نو،  نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است.

آینده ای که همه امید داريم بهتر از گذشته باشد.

سالی سرشار ازسلامتی، شادی و عشق، صحنه هايي هميشه روشن و اجراهايي پرتوان را براي خانواده تاتر و تماشاگرانش آرزومندم.

نوروز خجسته.»

 

نمایش های فروردین ماه 95 تئاتر شهر معرفی شد

پنج اثر نمایشی از فروردین ماه سال 95 در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی ، سایه و پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می روند.

 

در تالار اصلی تئاتر شهر نمایش «چمدان» به نویسندگی و کارگردانی فرهاد آییش از روز هشتم فروردین ماه روی صحنه خواهد رفت، این در حالی است که از همین تاریخ نمایش « ننه دلاور و فرزندانش» به کارگردانی امیر دژاکام  در تالار چهارسو میزبان دوستداران تئاتر خواهد بود.

 

در تالار قشقایی نمایش « ساعت بیست» به کارگردانی سید علی  موسویان از تاریخ پانزدهم فروردین ماه اجرای خود را آغاز می کند. ضمن اینکه در تالار سایه نیز نمایش « حساب پرداخت نمیشه» به کارگردانی کاوه مهدوی از روز  هجدهم فروردین ماه از علاقه مندان تئاتر پذیرایی می کند.

 

در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر نیز از روز نوزدهم فروردین نمایش « استثنا و قاعده» به کارگردانی سعید میرزایی اجرای  خود را آغاز می کند.

 

اجرای ویژه هنرمندان «چمدان» نمایش چمدان

نمایش «چمدان» به نویسندگی و کارگردانی فرهاد آییش که از 20 بهمن ماه 94 در تالار اصلی اجرای خود را آغاز کرده روز یکشنبه هشتم فروردین ماه سال 95 ویژه هنرمندان به صحنه خواهد رفت.

 

در این اثر نمایشی که ساعت 19:30 تاریخ یاد شده در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر ویژه هنرمندان به صحنه خواهد رفت ، شقایق فراهانی،مائده طهماسبی، شبنم فرشادجو،رامین ناصرنصیر، فرهاد آییش،خسروپسیانی،نقی سیف جمالی، حمیدرضا نعیمی، بهناز نازی،سمن طهماسبی، مهسا طهماسبی،عزالدین توفیق، بهنام دارابی، عرفان برزین  به عنوان بازیگر حضور دارند.

 

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com و برای تهیه و یا رزرو بلیت آثار نمایشی به صحنه رفته در تئاتر شهر به آدرس www.gishetheater.irمراجعه کنید.

کد خبر 531683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha