بازدید دکترضیائی از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای چنار دماوند/ هلال‌احمر با تمام توان در خدمت مردم است

خبرگزاری شبستان: صبح امروز همزمان با آغاز طرح نوروزی هلال احمر رئیس جمعیت هلال احمر در پایگاه امداد ونجات جاده ای چنار در شهرستان دماوند بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر، دکتر ضیایی در حاشیه این بازدید با اشاره به آمادگی کامل هلال احمر در ارائه خدمات نوروزی به هموطنان خاطزنشان کرد: در مدت 20 روز اجرای طرح نوروزی بیش از 25 هزار امدادگر، 20 هزار جوان و  یک هزار و 500 پزشک داوطلب برای اجرای این طرح ها فعالیت دارند.

وی با تاکید بر رخداد حدود 16 هزار تصادف در هر سال و معلولیت و آسیب دیدگی بسیاری از هموطنان در حوادث جاده ای امیدواریم با تلاش های هلال احمر، اورژانس، راهداری، راهور و حمایت های رسانه ها شاهد روزی باشیم که هیچ  فردی در تصادفات جاده ای جان خود را از دست ندهد.

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه در بیشتر حوادث جاده ای عامل انسانی دخالت دارد، افزود: آموزش، تشویق و توصیه به مردم برای رعایت نکات ایمنی مخصوصا در سفرهای نوروزی میتواند در کاهش این وقایع بسیار موثر باشد.

دکتر ضیائی با اشاره به اینکه پایگاه چنار شهرستان دماوند از جمله واحدهای اقماری حمایتی استان تهران است، تصریح کرد: به روز بودن و آمادگی کامل این پایگاه و سایر پایگاه های مهم از لحاظ تجهیزات و نیروی انسانی در دستور کار جمعیت هلال احمر است.

کد خبر 531651

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha