خانم «چریل بون ایساکس» چهارمین جایزه بین المللی باروت خیس را از آن خود کرد

خبرگزاری شبستان:ستاد مردمی جایزه بین المللی باروت خیس طی انتشار بیانیه ای خانم «چریل بون ایساکس» رییس آکادمی هنرهای سینمایی و علوم اسکار را به عنوان منتخب دریافت نشان چهارمین دوره جایزه بین المللی باروت خیس معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از بسیج، مراسم اهدای جایزه بین الملی باروت خیس در اردوگاه شهید باکری خرمشهر با حضور سردار فضلی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج،سردار سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج،آیت الله محمد حسن اختری دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت(ع)،خانواده شهید رکن آبادی،خانواده شیخ زکزکی و خانواده معظم شهدا و زائران راهیان نور در سالن شهید جهان آرا اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد.


بنابراین گزارش، در این مراسم با قرائت بیانیه ستاد مردمی باورت خیس، چهارمین جایزه بین المللی باروت خیس به خانم «چریل بون ایساکس» رییس آکادمی هنرهای سینمایی و علوم اسکار به دلیل حذف فرمایشی فیلم محمّد(صلالله علیه و آله و سلّم) از گردونۀ رقابتها و برملاکردن مجدّد ماهیّت ضد اسلامی اسکار اهدا شد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم
الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء و الجهلاء...
اَبرقدرتهای جهان متکبّر، زورگو، زیادهطلب و در یک کلام نظام استکباریاند، استکبار هم نقطۀ مقابل نظام اسلامی است، مبارزه با استکبار در میان همۀ ملّتهای آزاده یک حرکت منطقی است، ما با استکبار مخالفیم و با آن مبارزه میکنیم.
ملّت ایران با آمریکا بهعنوان یک مجموعۀ جغرافیایى یا بهعنوان یک ملّت و یک مجموعۀ انسانى هیچ مسألهاى ندارد، آمریکا هم مثل بقیّۀ کشورهاست، مسألۀ ما با آمریکا، مسألۀ استکبار آمریکایى است.
این فریاد مرگ بر آمریکا که ملّت ایران سر میدهند، یعنی مرگ بر سیاستهای آمریکا، آمریکا یک دولت استکبارى است، چون روش آمریکا استکبارى است .
اسرائیل در منطقه، یک غدهی بدخیم سرطانی است که باید قطع شود و ریشهکن گردد . اسرائیل ثابت کرده است که جز زبان زور، چیز دیگری نمیفهمد، با اسرائیل جز با زبان قدرت یک ملّت و قدرت یک امّ ت اسلامی، نمیشود حرف زد .
تحمیل فرهنگ غرب بر سایر ملّتها و کوچک شمردن فرهنگ آنها یک خشونت خاموش است. تحقیر سایر فرهنگها در حالی صورت میگیرد که فرهنگ پرخاشگر و بیبندوبار آمریکایی  غربی، به هیچوجه ظرفیت جانشینی آنها را ندارد.
دشمنان عدالت با ظاهر دوست و نقاب فرهنگی به دنبال نفوذ و تأثیر بر باور ملّتهای آزاده و مسلمان هستند و در این راه از هیچ امکان و ابزاری دریغ ندارند، دفاع از اسرائیل، تقویت تروریسم و استحالۀ جریانهای فرهنگی از همین ابزارهاست.
تا زمانی که معیارهای دوگانه بر سیاستهای غرب مسلّط باشد، تروریسم در نگاه حامیان قدرتمندش به انواع خوب و بد تقسیم شود و منافع دولتها بر ارزشهای انسانی و اخلاقی ترجیح داده شود، ریشههای خشونت خشک نمیشوند.
مردم آگاه ایران اسلامی، نشان دادهاند که دشمنشناس و وقتشناساند و به موقع پردۀ تزویر ریاکاران را کنار میزنند تا نور حقیقت بر دلهای عاشقان بصیرت بتابد. دنیا بداند مردم ما فریب نخورده و هرگز مرعوب دشمنان نخواهد شد.
به فضل خداوند متعال، ما امّتی هستیم که در برابر مؤمنان فروتن و در برابر کافران سرکشیم، در راه خدا جهاد میکنیم و از ملامت هیچ ملامتگری نمیهراسیم.
هیأت انتخاب از میان اسامی کسانی که اقدام نمایان و آشکارتری در رسوایی سیاستهای خصمانۀ ضدّفرهنگی استکبار داشتند جهت گزینش به هیأت داوران معرفی کرد که نتایج بررسی هیأت داوران به شرح زیر اعلام میگردد:

نفر اول: چریل بون ایساکس رییس آکادمی هنرهای سینمایی و علوم اسکار به دلیل حذف فرمایشی فیلم محمّد(صلالله علیه و آله و سلّم)از گردونۀ رقابتها و برملاکردن مجدّد ماهیّت ضد اسلامی اسکار.
نفر دوم : یورگن بوس رییس نمایشگاه کتاب فرانکفورت به دلیل دعوت از سلمان رشدی مرتد به نمایشگاه کتابفرانکفورت و پردهبرداری از ماهیت صهیونیستی و ضدّ اسلامی این نمایشگاه.
نفر سوم: فرانسوا اولاند رییس جمهور فرانسه و استاد بزرگ جایزه شوالیه به دلیل انتخاب نسنجیدۀ هنرمند ایرانی و اهدای نشان شوالیه به درایه درخشش اپوزسیون فرهنگی ایران.
نفر چهارم: پیرس هندلینگ رییس جشنواره فیلم تورنتو به دلیل حضور فیلم هالیوودی سپتامبرهای شیراز و برملاکردن ماهیت ضد ایرانی این جشنواره.
از این میان هیأت داوران جایزه بینالمللی باروت خیس بر اساس رأی، نظر و مشارکت گسترده آحاد مردم خداجو و دلباختگان محمّد و آل محمّد )صلوات الله علیهم( به ویژه نخبگان جامعه در انتخابات مردمی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمندر ۱۴ استان کشور و همچنین انتخابات بر خط در تارنمای شبکه اطلاعرسانی باروت خیس بدینوسیله با ۶۳ درصد آرا خانمچریل بون ایساکس را به عنوان منتخب دریافت نشان چهارمین دوره جایزه بین المللی باروت خیس معرفی مینماید.
وَمَکَرُواْ وَمَکَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَیْرُ الْمَاک ر ینَ ﴿آلعمران/ ۵۴ ﴾
ستاد مردمی جایزه بین المللی باروت خیس
کد خبر 531650

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha