برگزاری پنجمین جشنواره نفت و رسانه

خبرگزاری شبستان:پنجمین جشنواره نفت و رسانه مردادماه سال ٩٥ و همزمان با روز خبرنگار برگزار می شود.

خبرگزاری شبستان – گروه سیاسی: اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در ادامه فعالیتهای خود به منظور توسعه همکاری با رسانه های کشور و پاسداشت تلاش و جدیت تلاشگران عرصه رسانه پنجمین جشنواره نفت و رسانه را  مردادماه سال ٩٥ برگزار می کند. بر اساس فراخوان پنجمین جشنواره نفت و رسانه، پدیدآورندگان آثار رسانه‌ای از جمله نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان در ١١ رشته: سرمقاله و یادداشت، گفتگو، نقد، خبر، گزارش خبری، مقاله تحلیلی- توصیفی- تحقیقی، عکس، طنز و کاریکاتور، تیتر، صوتی و تصویری و ترجمه می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

 

بنابراین گزارش، هر شرکت‌کننده با پنج اثر از میان ١١ رشته اعلام شده می‌تواند در این جشنواره شرکت کند، شرکت‌کنندگان باید آثار تولیدی خود را حداکثر تا پایان فروردین ماه سال ١٣٩٥ به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند. از برگزیدگان پنجمین جشنواره نفت و رسانه طی مراسمی همزمان با روز خبرنگار قدرانی خواهد شد. علاقمندان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات به سایت این جشنواره به آدرس: www.oilfestival.ir/media مراجعه کنند.

 

یادآور می شود: نخستین جشنواره نفت و رسانه به ابتکار اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در سال ١٣٨٢ راه‌اندازی و تا سال ١٣٨٤ سه دوره آن اجرا شد. چهارمین دوره این جشنواره پس از وقفه‌ای ١٠ ساله، دیماه امسال و با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت از سر گرفته شد.

کد خبر 531356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha