انتصاب افراسیابی به عنوان دبیر کل همایش سواد رسانه ای

خبرگزاری شبستان: دکتر سید مرتضی موسویان؛ رئیس مرکز توسعه ی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال طی حکمی محمد صادق افراسیابی؛ مدرس دانشگاه و پژوهشگر فضای مجازی را به عنوان دبیر کل همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، دکتر سید مرتضی موسویان؛ رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال طی حکمی محمد صادق افراسیابی؛ مدرس دانشگاه و پژوهشگر فضای مجازی را به عنوان دبیر کل همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی منصوب کرد.

 موسویان در حکم افراسیابی آورده است: «جناب آقای محمد صادق افراسیابی، نظر به حسن سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی در حوزه ی سواد رسانه ای و با توجه به مراتب تعهدی که از شما سراغ دارم، به موجب این حکم به عنوان دبیر کل همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی منصوب می شوید».

موسویان در ادامه تاکید کرده است: تشکیل دبیرخانه ی دائمی همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی، شناسایی نخبگان و اندیشمندان عرصه ی سواد رسانه ای و انجام فرهنگسازی مربوط به عرصه ی سواد رسانه ای به عنوان یک مسئولیت اجتماعی عموم مردم و نهادهای دولتی و عمومی، مهمترین ماموریتهای دبیر کل همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی است.

همچنین رئیس مرکز توسعه ی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه فرشاد شهید زاده را به عنوان دبیر اجرایی و سید تقی کمالی را به عنوان دبیر علمی همایش ملی سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی منصوب کرد.

کد خبر 530065

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha