اهدای ۱۰ دستگاه دیالیز توسط خیرین به بیمارستان امام خمینی (ره)

خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر بهداشت و دبیر کل مجمع خیرین سلامت از اهدای ۱۰ دستگاه دیالیز توسط خیرین سلامت به مرکز دیالیز بیمارستان امام خمینی(ره) تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، سید رضا نیری در حاشیه راه‌اندازی و آغاز به کار دستگاه‌های دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) که صبح امروز با حضور دکتر علی جعفریان، رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران و اعضا و هیت مدیره مجمع خیرین سلامت تهران و معاونین مجمع خیرین سلامت کشور برگزار شد، اظهار داشت: با مساعدت خیرین و تلاش مجمع خیرین سلامت کشور و دانشگاه علوم پزشکی تهران، 10 دستگاه دیالیز توسط خیرین سلامت به بیمارستان امام خمینی(ره) تهران اهدا شد.

وی افزود: بیمارستان امام خمینی (ره) تهران یکی از مراکز درمانی بزرگ و مورد اعتماد بیماران کشور بوده که بیماران زیادی از اقصی نقاط کشور برای پیگیری مشکلات درمانی خود به این مرکز مراجعه می کنند.

مشاور وزیر بهداشت و درمان با بیان اینکه بودجه‌های بیمارستانی کفاف همه هزینه‌های این مرکز را نمی‌دهد، بیان کرد: لازم است که خیرین سلامت برای رفع مشکلات بهداشتی و درمانی از جمله بیمارستان امام خمینی (ره) پیشقدم شوند.

نیری با اشاره به اینکه بیماران زیادی می‌توانند از خدمات این دستگاه‌های اهدایی استفاده کنند، گفت: ارزش ریالی این ۱۰ دستگاه دیالیز ۵۴۰ میلیون تومان است.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت با بیان اینکه خیرین سلامت اقدامات مناسبی در راستای کمک به حوزه بهداشت و درمان انجام داده‌اند، خاطرنشان کرد: مجمع خیرین سلامت در کنار دانشگاه علوم پزشکی و نیاز سنجی بخش بهداشت و درمان، کمک‌های خیرین را برای این امر مهم هدایت می‌کند.

وی با تشکر از تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران و مجمع خیرین سلامت تهران، گفت: این اقدامات در حوزه بهداشت و درمان قطعا آثار و برکات فراوان دنیوی و اخروی برای خیرین محترم دارد.

مشاور وزیر بهداشت در پایان این مراسم با حضور در بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) با بیماران این بخش گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان روند درمانی و مشکلات این بیماران قرار گرفت.

کد خبر 530064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha