آیین نامه ارزیابی و انتخاب بانوان فعال قرآنی بازنگری شد

خبرگزاری شبستان: ​دومین نشست شورای سیاستگذاری همایش تجلیل از بانوان فعال در عرصه قران کریم با هدف دریافت پیشنهادات در خصوص سیاست های همایش تجلیل از بانوان فعال در عرصه قرآن کریم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، معصومه فرزانه مشاور امور بانوان سازمان اوقاف در این نشست، گزارشی از روند اقدامات انجام شده در خصوص هفتمین همایش تجلیل از بانوان فعال در عرصه قرآن کریم خصوصا در بخش بین الملل ارائه کرد.

وی با اشاره به بازنگری های انجام شده در آیین نامه ارزیابی و انتخاب بانوان فعال قرآنی بر ارتقای آن تاکید کرد.

مشاور امور بانوان سازمان اوقاف در این نشست که تصویب فرم شناسایی ، آیین نامه ارزیابی و انتخاب در دستور کار آن قرار داشت از ارائه پیشنهادات در مورد هفتمین همایش تجلیل از بانوان فعال در عرصه قرآن کریم و برنامه های آن استقبال کرد.

فرزانه در ادامه این نشست که با حضور جمعی از مسئولین و فعالان فرهنگی حوزه زنان برگزار شد به تشریح مراحل سه گانه ثبت نام واجدین شرایط در همایش اشاره کرد و گفت:در این راستا با ادارات کل اوقاف استان ها و دستگاه ها و نهادهای فرهنگی مکاتبه و اطلاع رسانی شده است.

وی خاطر نشان کرد:در مرحله سوم ، فرم های ثبت نام در سایت قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه بارگذاری شده است و بانوان فعال قرآنی علاقمند می توانند جهت ثبت نام به آن مراجعه کنند.

بر پایه این گزارش در دومین نشست شورای سیاستگذاری همایش تجلیل از بانوان فعال در عرصه قران کریم که لاله افتخاری نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون قرآن و عترت ،مینو اصلانی رئیس بسیج جامعه زنان،صدیقه حجازی مدیر کل امور زنان و خانواده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و نیکو برش مشاور امور زنان و خانواده سازمان تبلیغات اسلامی حضور داشتند و حاضران به بیان نقطه نظرها و پیشنهادهای خود پرداختند. 

 

کد خبر 529953

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha