جشن صدشمارگی «زمانه» برگزار می‌شود

جشن صدشمارگی ماهنامه «زمانه» با حضور تعدادی از استادان و متخصصان علوم انسانی و اسلامی در حوزه و دانشگاه و جمعی از فعالان علمی و فرهنگی و مطبوعاتی جبهه فرهنگی انقلاب برگزار می شود.

  به گزارش خبرگزاری شبستان، جشن صدشمارگی این ماهنامه روز دوشنبه، 27 تیر 1390 با حضور تعدادی از استادان و متخصصان علوم انسانی و اسلامی در حوزه و دانشگاه و نیز با حضور جمعی از فعالان علمی و فرهنگی و مطبوعاتی جبهه فرهنگی انقلاب برگزار خواهد شد.

 

این جلسه که قرار است با طرح بحث و تبادل نظر تعدادی از استادان و نیز فعالان فرهنگی و مطبوعاتی همراه باشد، قرار است به صورت سلسله‌جلساتی در میان فعالان و پیشکسوتان فعالیت‌های رسانه‌ای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی ادامه پیدا کند.

 

بنا برگزارش روابط عمومی ماهنامه «زمانه» ،«زمانه» ماهنامه‌ای است که 87 شماره از آن در دوره اول و در زمینه اندیشه و تاریخ سیاسی ایران معاصر چاپ می‌شد اما در دوره جدید، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، امتیاز این مجله را به کانون اندیشه جوان منتقل کرد و اکنون کانون نشریه را در زمینه اندیشه، فرهنگ و ادبیات منتشر می‌کند.


گفتنی است، زمانه جدید اکنون در یکسالگی خود به شماره 13 رسیده که این شماره، با احتساب شماره‌های قبل، صدمین شمار زمانه است.
 

پایان پیام/

کد خبر 51933

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =