ابتکاری برای توسعه خدمت رسانی به مناطق محروم

خبرگزاری شبستان: نخستین مجمع خیرین جهادی به همت جهادگران برای عدم وابستگی به بودجه های دولتی و سایر نهادها راه اندازی می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از بسیج، سپهر آشوری مدیر اجرایی مجمع خیرین جهادی گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند عدم وابستگی گروه های جهادی کشور به بودجه های دولتی و حتی سایر نهادها و دستگاه ها هستیم.


آشوری استقلال مالی گروه های جهادی را ضروری خوانده و ادامه داد: هرچه گروه های جهادی به لحاظ مالی مستقل باشند شاهد توسعه کمی و کیفی جهادگران در خدمت رسانی گسترده در مناطق و روستاهای محروم هستیم.

وی در همین خصوص اظهار کرد: جبهه جهادی منتظران خورشید پس از بررسی های لازم، طرح مجمع خیرین را ارایه و پس از جلسات مختلف کارشناسی، طی هفته جاری نخستین مجمع خیرین راه اندازی
می گردد.

این فعال جهادی به اهداف تشکیل مجمع اشاره و بیان کرد: خدمت رسانی گسترده به ولی نعمتان انقلاب، اشاعه ی فرهنگ انفاق و بسط و گسترش فعالیت های جهادی از مهمترین اهداف تشکیل این مجمع می باشد.

عضو شورای مرکزی جبهه جهادی افزود: ساختار مجمع خیرین تدوین گردیده و کمیته جذب- شناسایی- اقتصاد مقاومتی و به ویژه صندوق قرض الحسنه از ارکان اصلی آن می باشد که ذیل هیات امنای مجمع فعالیت می نمایند.

وی در پایان با اشاره به همایش مجمع خیرین جهادی گفت: این همایش جمعه 11 دی ماه با حضور اعضای جبهه- برخی از مسئولان و خیرین به همراه خانواده برگزار می گردد که برخی از اهالی روستاها نیز خاطرات خود را از حضور جهادگران بیان می کنند.

کد خبر 510925

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha