«مسعود جعفری جوزانی» با اعضای شورای شهر شاهرود دیدار کرد

خبرگزاری شبستان: «مسعود جعفری جوزانی» با مهندس «محمدرضا هاشمی» فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر شاهرود دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، «مسعود جعفری جوزانی» که برای اکران فیلم سینمایی «ایران برگر» و افتتاح سینمای هلال احمر شاهرود به این شهرستان سفر کرده بود؛ در کنار بازدید از چندین لوکیشن فیلم «کوروش کبیر» جدیدترین اثر سینمایی خود، با حضور در شورای اسلامی شهر شاهرود مورد استقبال «رمضانعلی باقری» رئیس و همچنین دیگر اعضای این شورا قرار گرفت و با آنان دیدار کرد.

در این جلسه یک ساعته‌ که «محمدهادی کریمی» فیلمنامه فیلم سینمایی «ایران برگر» و همچنین دکتر «مجید پازوکی» از حامیان و فعالان حوزه فرهنگ و هنر شاهرود نیز حضور داشتند؛ «رمضانعلی باقری» رئیس شورای اسلامی شهر شاهرود، در مورد موقعیت اجتماعی، فرهنگی و جغرافیایی این شهرستان به ایراد سخنرانی پرداخت و برای همکاری با ساخت «کوروش کبیر» و همچنین فراهم نمودن مقدمات ساخت این فیلم و همچنین ساخت شهرک سینمایی در شهرستان شاهرود اعلام آمادگی نمود.

«مسعود جعفری جوزانی» نیز در بخش دیگری از این جلسه، در مورد اهمیت ساخت فیلم سینمایی «کوروش کبیر» و همچنین ساخت شهرک سینمایی در شهرستان شاهرود در تقویت اشتغالزایی، صنعت توریسم، صرفه‌جویی در ساخت پروژه‌های سینمایی و جایگاه سینما در توسعه فرهنگی و هنری این شهرستان صحبت کرد.

در این دیدار، همچنین دیگر اعضای شورای اسلامی شهر شاهرود در مورد جایگاه و اهمیت سینما و بخصوص ساخت پروژه‌های معتبر سینمایی در این شهرستان سخنانی ایراد کردند.

«مسعود جعفری جوزانی» همچنین در مدت اقامت خود در شاهرود، با مهندس «محمدرضا هاشمی» فرماندار شاهرود نیز دیدار کرد که فرماندار این شهرستان، موافقت خود را برای فراهم کردن مقدمات ساخت فیلم سینمایی «کوروش کبیر» و همچنین ساخت شهرک سینمایی در شهرستان شاهرود اعلام کرد.

فیلم سینمایی «ایران برگر» به کارگردانی «مسعود جعفری جوزانی» و با حضور این کارگردان، «محمدهادی کریمی» نویسنده فیلمنامه، «سحر جعفری جوزانی» بازیگر، مسئولان شهرستان شاهرود، هنرمندان سینما و تئاتر و همچنین مردم فرهنگ دوست شاهرود، در سالن آمفی تئاتر هلال احمر شهر شاهرود روی پرده رفت و مورد استقبال سینمادوستان شاهرودی قرار گرفت؛ در واقع این سینما که بعد از انقلاب فعال نبود، دوباره آغاز به کار کرد و مردم شاهرود از این به بعد در این سینما آثار سینماگران ایران را مشاهده خواهند کرد.

 

پایان پیام/

کد خبر 447131

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha