آماده باش دستگاه ها و سازمان های ایمنی  شهرکرج در چهارشنبه آخر سال

خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر کرج، به کارگیری تدابیر ایمنی و سلامت در ایام نزدیک به چهارشنبه پایانی سال را یک ضرورت ارزیابی کرد و آماده باش دستگاه ها و سازمان های ایمنی محور و امدادرسان شهر در این ایام را خواستار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از البرز، به نقل از روابط عمومی شهرداری کرجف رئیس شورای شهر کرج گفت: در دین ما صدمه زدن به خویش جز گناهان بزرگ محسوب می شود که به هیچ روی مورد تایید نیست.

 

به گفته وی، قدام به حرکتی که احتمال بروز خطر در آن وجود داشته باشد، شایسته نیست و باید افراد در نهایت رعایت موارد ایمنی به شادباش این روز بپردازند.

 

وی در ادامه به آماده باش تمامی نیروهای امدادرسان در روزهای نزدیک به چهارشنبه سوری اشاره کرد و از مسئولان خواست با برنامه ریزی مناسب و فرهنگ سازی ویژه، از تلخ شدن نوروز به کام شهروندان پیشگیری کنند.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: مدیریت شهری بخصوص از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج می خواهد با پوشش مناسب حوادث در این ایام، به کاهش خطرات و آسیب های ناشی از اقدامات پرخطر در این زمینه بپردازد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر کرج اضافه کرد: ضروری است این سازمان نسبت به امدادرسانی به موقع به حادثه دیدگان احتمالی در این خصوص پرداخته و پیش بینی های ضروری را به عمل آورد.

 

دادگو ادامه داد: هم چنین واحدهایی چون هلال احمر و اورژانس باید در این ایام بهترین خدمات را به شهروندان ارائه دهند تا شاهد بروز حادثه ناگواری در آستانه نوروز باستانی نباشیم.

 

وی در پایان «فرهنگسازی» در این زمینه را از مسئولیت های همه دستگاه های امدادرسان و خدماتی بخصوص بخش های فرهنگی دانست و یادآور شد: مسئولان این بخش ها باید بکوشند با به کارگیری تمهیدات و راهکارهایی شادی بخش و متنوع، جای اقدامات خطرناک در این شب از سوی شهروندان را بگیرند.

 

پایان پیام/

کد خبر 447128

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha