«برای این لحظه متشکرم» به چاپ دوم رسید

خبرگزاری شبستان :کتاب «برای این لحظه متشکرم» خاطرات «والری تریرویلر» با ترجمه «ابوالفضل الله‌دادی» به چاپ دوم رسید.

به گزارش خبرگزاری شبستان ،«برای این لحظه متشکرم» کتابی خواندنی درباره سرگذشت زنی است که وقتی به عنوان بانوی اول فرانسه پایش را به کاخ الیزه گذاشت حرف و حدیث‌های زیادی به دنبالش بود. کاخی که برایش شادی و آرامش به دنبال نداشت. او در این کتاب توضیح می‌دهد که چطور رسیدن «فرانسوا اولاند» به مقام ریاست‌جمهوری، آن‌ها را از هم دورتر و دورتر کرد.

 

این کتاب به محض انتشار در فرانسه و در همان روز اول سر و صدای زیادی به پا کرد و رکورد فروش‌‌اش خیلی‌ها را شگفت‌زده و فرانسوا اولاند را رنجیده خاطر کرد. تریرویلر با نثری ساده و با حافظه‌ای خوب تمام لحظاتی را که پیش از رسیدن اولاند به ریاست‌جمهوری و بعد از آن با هم داشته‌اند شرح می‌دهد. نام بسیاری از مردان مهم فرانسه را که این روزها بر مسند کار هستند در این کتاب پیدا می‌کنید. مترجم در پانویس‌ها توضیحات لازم را درباره اسامی‌ای که در کتاب ذکر شده‌اند، داده تا با آنها بیشتر آشنا شوید. کتاب از صبح روزی شروع می‌شود که مجله کلوزر با انتشار عکسی جنجالی پرده از رابطه اولاند، رییس‌جمهور فرانسه و ژولی گیه، بازیگر فرانسوی برمی‌دارد. یک رسوایی بزرگ در تاریخ فرانسه.

 

«برای این لحظه متشکرم» بهمن ماه امسال توسط نشر« به‌نگار» و با قیمت 15هزارتومان منتشر شد و مخاطبان ایرانی هم استقبال خوبی از آن کردند و کتاب در عرض یک ماه به چاپ دوم رسید.

 پرده برداشتن از تفکرات واقعی« اولاند» درباره مردم فرانسه در این کتاب باعث شده که او تبدیل به منفورترین رییس‌جمهور تاریخ این کشور شود. «برای این لحظه متشکرم» خاطرات زندگی پرحاشیه یک زن و در درجه بعد شرح یک دوره از سیاست فرانسه است.

 پایان پیام/

کد خبر 447099

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha