اولین فرماندار دولت یازدهم در خراسان جنوبی معارفه شد

خبرگزاری شبستان: درآخرین روز کاری سال 92؛ سید جلال هاشمی به عنوان اولین فرماندار دولت یازدهم با حضور استاندار خراسان جنوبی در شهرستان طبس معارفه شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بیرجند، استاندار خراسان جنوبی امروز (28 اسفند) در جلسه شورای اداری شهرستان طبس با بیان اینکه شهرستان طبس ویژگی های خاصی دارد، گفت: با توجه به شرایط و ویژگی های خاصی که این شهرستان دارد باید به همان میزان نیز بطور ویژه مورد توجه قرار گیرد.


وجه اله خدمتگزار موقعیت شهرستان طبس را موقعیتی ممتاز در بین شهرستان های استان دانست و تصریح کرد: این شهرستان با دارا بودن معادن غنی و وسعت زیاد و جاذبه های گردشگری زیرساخت های بسیار مناسبی در زمینه های مختلف دارد.


وی به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاوتی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: این مفاد در 10بند به استاندران ابلاغ شده که می تواند به عنوان یک نقشه راه جامع برای توسعه استان مورد توجه قرار گیرد.


استاندار خراسان جنوبی ایجاد وفاق عمومی با همدلی و پیگری های مجدانه در راستای رفع مشکلات مردم را از جمله این سیاست ها دانست و تصریح کرد: ایجاد رفاه عمومی و کاهش تورم نیز باید با مدیریت درست با استفاده از تمامی ظرفیت های اقتصادی نیز مورد توجه قرار گیرد.


وی مردم محوری را از دیگر مفاد این سیاست ها دانست و افزود: توجه به مردم و استفاده از توان مردمی در حل مسائل و مشکلات از دیگر اموری است که در این سیاست ها به جد مورد توجه قرار گرفته است.


خدمتگزار ادامه داد: امروز تیم دیپلماسی ایران توانسته با همین پشتوانه مردمی در عرصه سیاست های خارجی از عزت وکرامت مردم عزیزمان در عرصه های مختلف دفاع کند.


وی خراسان جنوبی را از جمله استان های برخوردار در زمینه ظرفیت های سرمایه گذاری دانست و تصریح کرد: حمایت از سرمایه گذاری از جمله مهمترین سیاست های کاری دولت در استان است چرا که این استان از ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه های مختلف معدنی کشاورزی و صنعتی برخوردار است.


وی با بیان اینکه با تکیه صرف بر اعتبارات دولتی نمی توان به توسعه اقتصادی رسید، گفت: آماده هرگونه حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در بخش های مختلف هستیم چرا که تنها راه رسیدن به توسعه استفاده از توان بخش خصوصی است.


نماینده دولت در خراسان جنوبی، وی بابیان اینکه مدیران و مسئولین از تمام توان و ظرفیت خود برای ارائه خدمت بهتر به مردم استفاده کنند، گفت: مسئولیت ها همچون امانتی الهی در دست افراد هستند که بتوانند ازآن برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم استفاده کنند.


این گزارش حاکیست، در این جلسه سیدجلال هاشمی طی حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان طبس معرفی و از تلاش ها و خدمات احمد طالبیان مقدم درمدت تصدی پست فرمانداری طبس تقدیر و تشکر به عمل آمد.


پایان پیام/
 

کد خبر 354200

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha