مدیرکل منابع طبیعی ایلام  مجری طرح احیای جنگل های زاگرس شد

خبرگزاری شبستان: مدیر کل منابع طبیعی ایلام از سوی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به عنوان مشاور رئیس سازمان و مجری طرح احیاء جنگل های زاگرس منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، معاون وزیر و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور طی حکمی رضا احمدی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام را با حفظ سمت به عنوان مشاور و مجری طرح احیاء جنگل های زاگرس منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر رضا احمدی


نظر به تعهد، تخصص و توانمندی های ارزشمند جناب عالی به موجب این حکم با حفظ پست سازمانی به عنوان مشاور رئیس سازمان و مجری طرح احیاء جنگل های زاگرس منصوب می شوید.


امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و بهره گیری از تقوای الهی و با هماهنگی های لازم و استفاده از نظرات کارشناسی صاحب نظران داخلی و بین المللی در کنترل پدیده زوال و خشکیدگی بخشی از جنگل های زاگرس و همچنین احیاء مناطق آسیب دیده با به کارگیری از امکانات و ظرفیت های سازمان و همکاری استان های زاگرسی در قالب برنامه مشخص و جهادی با تأکید بر اجرای طرح های علمی و مشارکت مردم موفق و مؤید باشید.


شایسته است گزارشی از پیشرفت امور و اقدامات صورت گرفته در مقاطع ماهیانه به منظور ارائه به وزیر محترم جهادکشاورزی ارائه گردد.


توفیق روز افزون جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید در حوزه منابع طبیعی از خداوند قادر مسئلت دارم.

خداکرم جلالی
معاون وزیر و رئیس سازمان
جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور

 

پایان پیام/

کد خبر 354128

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha