مدیرکل جدید استان کرمان معرفی شد

خبرگزاری شبستان: مراسم تودیع و معارفه مدیران کل استان کرمان با معرفی فرشید فلاح لاله زاری به عنوان مدیرکل جدید انجام شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از کرمان، فرشید فلاح لاله زاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان امروز (26اسفند) در مراسم معارفه خود در سخنانی ابراز امیدواری کرد تا ایجاد وحدت فرهنگی و هنری پاسخی شایسته به اعتمادی باشد که برای انتصاب این مسئولیت به وی شده است.


وی با برشمردن مهمترین رویکردهای فرهنگی خود، توجه به دغدغه های رهبری به عنوان اصلی ترین حامی بخش مظلوم فرهنگ را مورد تأکید قرار داد.


فلاح، مشارکت نخبگان در همه بخش ها حتی نظارتی، پرهیز از سلیقه گرایی و مشخص کردن خطوط قرمز را از دیگر رویکردهای خود اعلام کرد و سپس به بازخوانی گوشه ای از سخنان رئیس جمهور در مراسم تنفیذ پرداخت.


وی در آغاز سخن پس از قرائت ابیاتی در عرض ارادت به حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام)که چندین سال در استان خراسان رضوی به ایفای مسئولیت پرداخته است؛ از زحمات احمد سعیدی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سابق استان که برای پیشبرد وضعیت فرهنگی و هنری به وضعیت مطلوب، تلاش کرده قدردانی کرد.


فرشید فلاح لاله زاری متولد سال 1353 در کرمان و کارشناس ارشد علوم سیاسی با گرایش مسایل ایران است؛ بیشتر سوابق خدمتی وی در 12 سال گذشته در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دو استان کرمان و خراسان رضوی گذشته است.

 

وی پیش از این معاونت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی را به عهده داشته و از جمله سمت های وی در استان کرمان: ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرمان، بردسیر و بافت بوده است.

آخرین مسولیت وی، معاونت طرح و برنامه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی بود و پیشتر مسولیت‌هایی مانند معاونت اداری و مالی، سرپرستی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی و شورای پژوهشی خراسان رضوی، سرپرستی دفتر مدیر کل و روابط عمومی این اداره در کارنامه‌ کاری وی به‌چشم می‌خورد.


ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های کرمان، بافت و بردسیر، سرپرستی روابط عمومی و اداره مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان از دیگر مسولیت‌های وی طی سال‌های گذشته به شمار می‌رود.


سابقه‌ تدریس در دانشگاه‌های پیام نور و علمی کاربردی و سوابق فرهنگی مانند دبیری جشنواره‌های فرهنگی هنری و عضویت در دبیرخانه 11 دوره جشنواره امام رضا‌(علیه السلام) از دیگر سوابق مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان است.

 

همچنین چندی پیش وی به سمت مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی منصوب شد که با مطرح شدن وی برای اداره کل ارشاد استان، آن حکم ملغی شد.

 


پایان پیام/

کد خبر 353569

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha