اعضای شورای سیاستگذاری هشتمین جشنواره موسیقی جوان حکم گرفتند

خبرگزاری شبستان: اعضای شورای سیاستگذاری هشتمین جشنواره موسیقی جوان در دو شاخه موسیقی کلاسیک ایرانی و موسیقی کلاسیک غربی از علی مراد خانی حکم گرفتند.

به گزارش خبرگزاری شبستان، علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی احکام جداگانه ای، در بخش موسیقی کلاسیک ایرانی داریوش طلایی، مجید کیانی، رامبد صدیف، شهرام ناظری و حسین علیزاده را به عنوان شورای سیاستگذاری این بخش معرفی کرد.


همچنین در بخش موسیقی کلاسیک غربی نیز شاهین فرهت، آذین موحد، رافائل میناسکانیان، مهرداد پاکباز و مرجان قنبری مهر به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری از علی مرادخانی حکم گرفتند.
این احکام در حالی صادر شده است که پیش از این نیز هومان اسعدی به عنوان دبیر و علی ترابی به عنوان دبیر اجرایی هشتمین جشنواره موسیقی جوان احکام جداگانه ای را دریافت کرده بودند.
اعضای شورای سیاستگذاری تاکنون جلسات متعددی را برای تنظیم فراخوان این جشنواره برگزار کرده اند که فراخوان مذکور در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد.
هشتمین جشنواره موسیقی جوان با همکاری دفتر موسیقی وزارت ارشاد اسلامی و انجمن موسیقی ایران در دو شاخه موسیقی کلاسیک ایرانی و موسیقی کلاسیک غربی شهریور ماه سال 1393 برگزار خواهد شد.
 

پایان پیام/

کد خبر 346257

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha