پلیس فتا فضای مجازی را برای هنجارشکنان سایبری ناامن کند

خبرگزاری شبستان: جانشین فرماندهی انتظامی گیلان گفت: پلیس فتا با افزایش هوشیاری عمومی، فضای مجازی را برای هنجارشکنان سایبری ناامن کند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از گیلان، سرهنگ بخشعلی کامرانی صالح، جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان امروز(20 بهمن) در سومین کمیسیون پلیس فتا در سال جاری که در سالن الغدیر ستاد فرماندهی انتظامی استان تشکیل شد با مطلوب ارزیابی کردن اقدامات شاخص پلیس فتا در ارتقاء سطح دانش و آگاهی‎های اجتماعی جامعه از رئیس پلیس فتا خواست با افزایش هوشیاری عمومی، فضای مجازی را برای هنجارشکنان سایبری ناامن کند.


وی در ادامه با بیان اینکه شناخت آسیب‎ها، چالش‎ها و تهدیدات فضای سایبر و راه‌های مقابله با آن، نقش بسزایی را در تامین امنیت کاربران ایفاء می‌کند، گفت: همین عامل مجرمین فضای مجازی را در ارتکاب جرایم ناکام خواهد گذاشت.

 

سرهنگ کامرانی صالح از اقدامات پلیس فتا در حوزه فرهنگی و اجتماعی همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی در سطح جوامع هدف قدردانی کرد.
 

جانشین فرماندهی انتظامی گیلان خاطرنشان کرد: حضور پلیس فتا در فضای مجازی و برخورد هوشمند، قاطع و قانونی این پلیس با جرایم نوظهور سایبر، موجب احساس امنیت در بین کاربران اینترنتی و جلب رضایت شهروندان شده است.
 

 پایان پیام/

کد خبر 341809

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha