ایجاد 9 میلیون خانه فرهنگ با همکاری شبکه ملی فرهنگ

خبرگزاری شبستان: نجفی سولاری با بیان اینکه تصمیم بر آن است که بالغ بر 3000 پایگاه شبکه ملی فرهنگ ایجاد شود، گفت: بر آنیم که بیش از 9 میلیون خانه فرهنگ را در خانه های مردم تاسیس نماییم.

به گزارش خبرگزاری شبستان، صبح امروز در جلسه تودیع و معارفه، رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، مهدی افراسیابی را به عنوان مدیر شبکه ملی فرهنگ معرفی کرد.

 

نجفی سولاری با اشاره به اینکه مرکز در برنامه پنج ساله دولت دهم متعهد به افتتاح 500 خانه فرهنگ بوده که 300 خانه توسط شبکه ملی فرهنگ افتتاح و به بهره برداری رسیده است، تصریح کرد باید به سمتی برویم که در خانه های مردم خانه فرهنگ داشته باشیم و تصمیم بر آن است که بالغ بر 3000 پایگاه شبکه ملی فرهنگ و بیش از 9 میلیون خانه فرهنگ را در خانه های مردم تاسیس نماییم. باید امکاناتی از قبیل بازی های رایانه ای، سینما، آموزش و ... را به خانه های مردم بیاوریم و از طریق پایگاه های شبکه ملی فرهنگ آن ها را رصد و پشتیبانی نماییم.

 

در پایان مراسم مهدی افراسیابی به عنوان مدیر شبکه ملی فرهنگ حکم خود را از رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال دریافت کرد.
 

 

پایان پیام/

کد خبر 341736

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha